Czy wiesz gdzie możesz wykorzystać identyfikatory?

idcard-550x200

Identyfikatory to małe, z reguły plastikowe plakietki, które mają bardzo szerokie zastosowanie. Bezpieczeństwo jest obecnie jedną z najbardziej pilnowanych kwestii w wielu ośrodkach publicznych. Bardzo zwracamy uwagę na to, kto odwiedza miejsca, w których przebywają nasze dzieci, nasi bliscy czy my sami. Dlatego bardzo dobrym rozwiązaniem w tej sytuacji jest zastosowanie identyfikatorów. Dzięki nim każdy, kto przechodzi przez drzwi, jest sprawdzany, bądź w ogóle nie ma możliwości wejścia do budynku, jeśli nie posiada tego małego plastikowego elementu. Gdzie najczęściej wykorzystywane są identyfikatory?

​Identyfikatory szkolne

Bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze. Czasy, kiedy do szkoły mógł wejść każdy, o każdej porze już dawno minęły. Trudno sobie dziś wyobrazić taką sytuację. Dlatego też identyfikatory świetnie sprawdzają się właśnie w szkołach. Uczniowie, podobnie jak wszyscy inni pracownicy szkoły, od nauczycieli po osoby pracujące na stołówce, posiadać powinny imienne plakietki ze zdjęciem. Jest to szczególnie ważne, ponieważ przez pewien czas, zwłaszcza w szkołach gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych istniało niebezpieczeństwo sprzedaży narkotyków, dopalaczy i innych używek. Dzięki identyfikatorom szkolnym nikt kto nie jest pracownikiem bądź uczniem szkoły, nie może dostać się na jej teren.

​Identyfikatory pracownicze i magnetyczne

Kolejnym bardzo praktycznym wykorzystaniem identyfikatorów jest miejsce pracy. Plakietki, które identyfikują jako pracownika danego przedsiębiorstwa oraz jednocześnie posiadają system magnetyczny do otwierania drzwi, czy tak zwanego „odbijania wejścia”. Tego typu rozwiązanie świetnie sprawdza się w bardzo dużych firmach. Przede wszystkim stróż, czy portier nie są w stanie wszystkich zapamiętać, a opcja zaznaczania swego przybycia do pracy i wyjścia z niej za pomocą takiej karty bardzo usprawnia działanie. Inwestycja w identyfikatory pracownicze, imienne i ze zdjęciem nie tylko zwiększają bezpieczeństwo, ale także podnoszą wydajność działania.

​Identyfikatory eventowe i na przyjęcia

Równie ciekawym i ważnym zastosowaniem plakietek są różnego rodzaju przyjęcia i eventy. Dzięki nim uczestnicy mogą się rozpoznać, pozwala to na „przełamanie lodów” oraz zdecydowanie zmniejsza dystans. Kiedy na przyjęciu czy konferencji poznajemy dziesiątki osób, nie sposób zapamiętać imion wszystkich z nowo poznanych osób. Ponadto warto wiedzieć, kto zajmuje jakie stanowisko, żeby uniknąć gafy, zwłaszcza na konferencjach służbowych. Dodatkowo w identyfikatory wyposażona powinna zostać także obsługa, aby łatwo dało się znaleźć osoby, które wskażą nam drogę do miejsca, które szukamy, czy udzielą niezbędnych informacji.

Polecamy producenta – Identyfikatory.waw.pl – identyfikatory, szkolne i eventowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Może zainteresuje Cię także...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>