Militarne zabawy dla pracowników – co mają do zaproponowania agencje eventowe?

archery-tournament-630x472

Dzisiejsze agencje organizujące eventy mogą zaoferować wiele opcji, dzięki którym można zintegrować swoich pracowników. Ciekawym pomysłem i równocześnie hitem ostatnich sezonów są mobilne zajęcia zręcznościowe, które stanowią idealną okazję do zwiększenia zażyłości między pracownikami firmy. Takie mobilne imprezy plenerowe z wątkiem militarnym w tle to także świetny pomysł na zorganizowanie tematycznego eventu z okazji np.:

• zakończenia sezonu
• rodzinnych pikników dla pracowników
• promocji nowego produktu/usługi
• gali wręczenia nagród dla wyróżniających się pracowników

Słowem mobilne imprezy, na których motywem przewodnim jest wiatrówka bądź tym podobne narzędzie są hitem i doskonałym pomysłem na wyżej wymienione imprezy firmowe, a także wiele innych okazji. Niezależnie od zdarzenia, jakie planujesz i gdziekolwiek chcesz je zorganizować – dzisiejsze agencje zapewnią twojej firmie doskonałą organizację takiego wydarzenia. Jeżeli nie wiesz jaką wiatrówkę wybrać skorzystaj z poradnika na stronie lwwo.slupsk.pl/2017/06/13/wiatrowki-karabinki-pistolety-co2-pcp-co-kupic-wybrac/

Działalność mobilna czyli impreza „na wynajem” może być zorganizowane w tematyce jak np.:

• łucznictwo
• paintball
• podchody
• strzelanie z wiatrówki
• budowa schronu
• skoki z spadochronu
• łucznictwo

Co w tym kontekście zapewnią firmie najlepsze eventowe agencje?

Wszystkie urządzenia będą wysokiej jakości i będą w doskonałym stanie. Agencje także zapewniają wykwalifikowanych instruktorów, którzy są często równocześnie funkcjonariuszami ds. bezpieczeństwa w każdej działalności. Profesjonalne agencje są także w pełni ubezpieczone. Jednak w celu bliższego omówienia każdego z tych zagadnień, najlepiej skontaktować się z kilkoma wybranymi agencjami, aby porozmawiać o planowanym wydarzeniu i aby uzyskać informacje na temat poszczególnych działań.

Szczególną popularnością ostatnio cieszy się wynajem ruchomych strzelnic – można zatrudnić jednego, dwóch lub więcej instruktorów razem z tą opcją, dla pełnej aktywności strzeleckiej zatrudnionych w firmie pracowników. Jest to świetna zabawa na okazje takie jak przyjęcia weselne, imprezy charytatywne, korporacyjne eventy i wszelkie inne rozrywki!

Jednak zanim zainwestujesz w organizację takiej imprezy upewnij się, że wybrana przez ciebie agencji posiada w pełni mobilną strzelnicę, która może być użyta w kilku scenariuszach, na przykład w trybach strzelania właściwego, na symulatorach i tym podobne. Takie opcje świetnie nadają się na targi krajowe, letnie festiwale, mprezy charytatywne, przyjęcia weselne i korporacyjne rozrywki. Niemniej popularne jest łucznictwo, a duzi chłopcy z korporacji z największą ochota sięgają po… wiatrówki!

Najważniejsze jednak jest to, by agencja odpowiedzialna za imprezę posiadała w pełni mobilny sprzęt do łucznictwa, była wyposażona w duży wybór broni i posiadała wyszkolonych instruktorów posiadających doświadczenie strzeleckie i umiejętności dostosowane pod właśnie takie firmowe wydarzenia mobilne. Pamiętaj, że profesjonalna agencja zawsze może dopasować firmowe wydarzenie do twoich konkretnych wymagań. Płacisz więc wymagaj – a na pewno będzie to niezapomniana impreza z korzyścią dla firmy.

Może zainteresuje Cię także...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>