Biznes w korepetycjach – czyli franczyza w Edun.pl

franczyza-korepetycje

Szukasz dla siebie miejsca w biznesie? Zastanawiasz się nad korepetycjami? Dobrym pomysłem może być otworzenie własnego centrum korepetycyjnego – szansę na sukces daje Edun Korepetycje, poszukując właśnie franczyzobiorców w miastach powyżej 50 tysięcy mieszkańców.

Franczyza staje się coraz popularniejszą formą tworzenia nowego biznesu. Działanie w ramach znanej już marki powoduje, że firma ma łatwiejszy start. Udostępniany know how, wspólna strategia reklamowa dla całej sieci oraz wsparcie z centrali to duża pomoc w rozpoczynaniu przygód z własną działalnością. Taką formę wspierania oferuje także Edun Korepetycje.

Korepetycje – ile można na tym zarobić?

Edukacja w Polsce to wciąż rozwijająca się branża. Sprzyja temu zamierzanie wokół państwowego systemu edukacji – ciągle zmiany programów, pomysły kolejnych ministrów itp. sprawiają, że szkoły coraz mniej uczą, a coraz bardziej toną w biurokratycznym bałaganie. Rodzice wolą więc inwestować w inne formy edukowania swoich dzieci – jedną z nich są korepetycje i kursy.

Edun Korepetycje to ogólnopolska sieć korepetycyjna, oferująca takie właśnie zajęcia. Oprócz typowych korepetycji z matematyki czy polskiego proponuje również kursy przygotowujące do amerykańskiej matury SAT, egzaminów wstępnych na angielskie uczelnie lub kursów językowych, uczących pod kątem certyfikatu językowego. Z tego powodu lekcje w Edun wybierają dla swoich dzieci ambitni rodzice, planujący dla swojego potomstwa lepszą karierę.

Oczywiście zarobki dla danej placówki zależne są od wielu czynników, ale można je oszacować mniej więcej – w mieście około 100 tysięcy mieszkańców zarobki na czysto dla franczyzobiorcy to będzie minimum 4 tysiące złotych. Warto pamiętać, że to zarobki uśrednione – edukacja jest branżą bardzo wrażliwą na sezonowość. Więcej o wysokości zarobków i o tym, ile można zarobić na korepetycjach można przeczytać tu: http://edun.pl/korepetycje-franczyza.html

Dlaczego warto postawić na franczyzę w edukacji?

Jak wspomniano wyżej – edukacja to branża bardzo prężnie rozwijająca się. Obecnie szacuję się jej wartość na około miliard złotych, a ta kwota ciągle rośnie. Pojawiają się wciąż nowe możliwości dla chętnych, a rodzice coraz chętniej inwestują w wykształcenie swoich dzieci. Trend ten prawdopodobnie utrzyma się przez najbliższe dekady, a najwięcej z rynku ugrają ci, którzy zdobędą zaufanie klientów.

Edun to marka, której się to już udało. Oprócz typowych korepetycji firma zajmuje się także pomocą w zdobywaniu stypendiów za granicą dla zdolnych studentów za pomocą platformy Capital Future. W ramach franczyzy oferuje więc nie tylko podstawowe know how, ale także pomaga w realizacji misji, jaką jest kształcenie na najwyższym poziomie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>