Coraz więcej hoteli posiadających sale konferencyjne w woj. mazowieckim dodatkowo organizuje wigilie firmowe

meeting-room-business-conference-691485

W ten szczególny świąteczny czas zawsze staramy się spędzić jak najwięcej czasu w gronie naszej rodziny, jednak nie należy zapominać o osobach, które widujemy codziennie – o naszych współpracownikach. Hotele z zapleczem konferencyjnym coraz częściej oferują organizację firmowych wigilii w swojej placówce, zapewniając niezapomniane przeżycia, świąteczny catering oraz komfort, jak przy ciepłym ognisku domowym.  Zobacz obiekty z ofertą wigilijną – http://www.salekonferencyjne.pl/wigilie-firmowe/ . Jeśli zatem planujesz zorganizować wyjątkowy wieczór dla swoich pracowników, oto polecamy dwa hotele w województwie mazowieckim, które mogą przypaść Ci do gustu.

Hotel Puławska Residence*** w Warszawie

Oddalony o około 5km od lotniska im. Chopina Hotel Puławska ma do zaoferowania 8 sal konferencyjnych. Największa sala konferencyjna mieści do 300 Gości i liczy około 270m2. Niezależnie od charakteru prowadzonych spotkań, wyposażenie sal nadaje się na konferencje, szkolenia, a także na tytułowe wigilie firmowe. Hotel Puławska organizuje takie eventy, zapewniając pięknie ozdobione sale konferencyjne z okolicznościowym, bożonarodzeniowym menu oraz niesamowitą ciepłą atmosferą. W razie potrzeby zanocowania, obiekt oddaje do dyspozycji 197 wygodnych pokoi o dwóch różnych strukturach: 160 pokoi typu Standard i 37 pokoi typu Biznes Double, a także apartamenty. Ponadto na terenie placówki znajduje się Klub Fitness oraz sucha sauna, gdzie można się odprężyć i wydłużyć trwanie radosnego świątecznego nastroju.

Hotel Chabrowy Dworek

Już samo położenie obiektu zasługuje na uwagę, bo mimo iż oddalony jest około 30km od Warszawy, wzniesiony jest w pobliżu Doliny Ujścia Rzeki Bzury oraz tuż obok pięknego Kampinoskiego Parku Narodowego. Zacisze i urok tego miejsca sprawiają, że jest ono idealnie nie tylko na wszelakie spotkania biznesowe, konferencje czy szkolenia, ale także na organizację takich eventów, jak wigilijny wieczór firmowy. Hotel oferuje 4 sale szkoleniowe oraz 2 wielofunkcyjne sale konferencyjne o łącznej powierzchni równiej 800m2. Duży wybór sal powoduje, że Chabrowy Dworek jest idealny dla mniejszych grup liczących do 20 osób, natomiast największa sala konferencyjna pozwala na przebywaniu w niej nawet do 250 Gości. Firmowa wigilia w tym miejscu zadowoli wszystkich Twoich Gości i jeszcze bardziej zbliży Was do siebie, co będzie miało wpływ na kolejne lata dobrej współpracy. Personel zapewnia miłą obsługę, a Szef Kuchni doskonałą staropolską kuchnię ze świątecznym menu. Poza samą ucztą, Hotel oferuje również wiele atrakcji, takich jak recital kolęd czy spotkanie ze Św. Mikołajem. Obiekt dysponuje 90 miejscami noclegowymi – są to pokoje w czterech standardach: Economic, Comfort, Superior oraz Apartament, które sprostają wszystkim najbardziej wymagającym z Twoich Gości.

Znajdź swój idealny hotel już dziś i zarezerwuj salę na swój wigilijny firmowy wieczór.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>