Czy znasz te gadżety samochodowe?

RD1212NP-e1449092343146

Rynek samochodowy oferuje naprawdę wiele gadżetów motoryzacyjnych o szerokim zastosowaniu. Choć na motoryzacyjnym rynku pojawia się wiele nowości w sferze gadżetów i dodatków, spora część z nich od razu zyskuje popularność wśród fanów samochodów, dlatego mało który gadżet nie jest znany w środowisku. Sprawdź, czy znasz wszystkie przedstawione poniżej.

Lampka do czytania książek

Aby uprzyjemnić podróż pasażerów, co jest szczególnie ważne w okresie wakacyjnym stworzono specjalne oświetlenie dla amatorów czytania w czasie jazdy. Lampka może być umocowana bezpośrednio do książki lub do dowolnego miejsca we wnętrzu samochodu, co ułatwia organizację czasu w podróży. Urządzenie dostępne jest zarówno z zasilaniem na baterie, jak i podpięte do gniazdka samochodowe.

Felgi z oświetleniem LED

Chociaż pojawiły się na rynku jakiś czas temu, to obecnie na rynku można znaleźć ich nowoczesne warianty. Ostatnio na rynku pojawiły się felgi, które wzbogacone są obrazami LED w czasie jazdy, co wizualnie poprawia nasz samochód w czasie jazdy.

Zasłaniarka do tablic

Od jakiegoś czasu wielką popularnością cieszą się urządzenia zakrywające tablice rejestracyjne. Choć korzystanie z urządzenia nie jest do końca zgodne z prawem, posiada krąg stałych użytkowników, zadowolonych z działania urządzenia. Urządzenie wykorzystuje się głównie podczas przekroczenia prędkości.

Pompy do benzyny

Urządzenie umożliwia przepompowanie oraz tankowanie benzyny w miejscach trudnych, gdzie zazwyczaj wykonanie tego typu działań jest trudne do zrealizowania. Z tego powodu doskonale pompa do paliwa sprawdza się w dalekich trasach, gdzie nie zawsze można liczyć na tradycyjne stacje benzynowe. Urządzenia wykonane są z trwałych, odpornych na działanie czasu i czynników atmosferycznych materiałów, dzięki czemu może posłużyć przez długi czas.

System równoległego parkowania

To udogodnienie można znaleźć z nowych modelach samochodów, jednak można także dokupić taki system i zamontować w nadwoziu samochodowym. Rozwiązanie ułatwia manewry na ciasnych parkingach, co jest szczególnie przydatne zwłaszcza dla początkujących kierowców. Do znalezienia w dobrych sklepach motoryzacyjnych.

Oczyszczacz powietrza

Na komfort jazdy wpływa nie tylko odpowiednia temperatura, ale również świeże i czyste powietrze. Specjalnie w tym celu stworzono urządzenie niwelujące przykre zapachy z samochodowego wnętrza. Urządzenie o eleganckim kształcie wystarczy podłączyć do gniazdka znajdującego się w samochodowej zapaliczce, a brzydkie zapachy zastąpi świeże ozonowane powietrze.

Z jakich udogodnień skorzystać?

skup samochodów WrocławPodczas zmian w naszym samochodzie istotną kwestią jest sam cel, jaki nam towarzyszy. Jeśli stawiamy na wygodę podczas podróżowania, warto postawić na takie elementy wyposażenia, które poprawią sam komfort jazdy. Drugą grupą gadżetów stanowią te, które wpływają na sam wygląd auta. Takich dodatków również jest na rynku bardzo dużo i ciągle pojawiają się nowe. Jeśli stawiamy na wygodę i bezpieczeństwo podczas jazdy, a także chcemy, aby nasze auto wyglądało modnie należy śledzić nowości na rynku motoryzacyjnym.

1 Komentarz

  1. Mieszczak pisze:

    Pamiętam, że jak miałem auto zastępcze z http://auto-zastepcze.info to przysłali mi auto właśnie z podobnymi gadżetami :) Najlepszy był system automatycznego parkowania. Bajera! Coś dla mojej żony :) Żal było auta oddawać hehe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>