Dlaczego warto zainwestować w profesjonalne meble?

meble

Na pytanie dlaczego warto zainwestować w profesjonalne meble, pierwsze co nam się kojarzy, to dlatego, ze to świetna inwestycja. Możemy sobie pozwolić na to stwierdzenie, kiedy decydujemy się na zamówienie wysokiej jakości mebli na wymiar. Zastosowane wysokiej jakości materiały i komponenty do mebli najlepszych producentów takich jak BLUM, PEKA, REJS, HETTICH gwarantują trwałość, którą można się cieszyć przez długie lata, solidność i precyzję wykonania oraz funkcjonalność przyjętych rozwiązań. Właśnie te trzy aspekty decydują o jakości mebli. Chcemy, żeby nasze meble były trwałe, solidne i funkcjonalne.

Nie interesują nas meble z kartonu czy krzywo przymocowane zawiasy, że o odpadającej okleinie już nie wspomnę. Jakość wymaga czasu i lepszych materiałów, a to niestety przekłada się wprost na koszt oraz sposób wykonania.

Skoro już wiemy, że chcemy mebli trwałych, to chcemy by również cieszyły oko

Często meble mają również wzbudzać zachwyt, a nawet, choć się do tego oficjalnie nie przyznamy, zazdrość u naszych znajomych. Wyjątkowy dizajn niewątpliwie jest kolejnym atutem profesjonalnych mebli wykonanych na zamówienie. Nowatorskie pomysły, modne linie i kształty mają nadać niepowtarzalny klimat wnętrzom naszego domu czy apartamentu. Luksus, prestiż z takimi słowami kojarzą się meble zaprojektowane pod konkretnego klienta. Jeśli szukasz inspiracji na wnętrze w takim właśnie klimacie koniecznie zobacz przykładowe aranżacje na stronie www. komodo-meble.pl.
Szeroki wybór propozycji mebli do każdego pomieszczenia.

Unikalność

Tę uzyskujemy jako wypadkową dopasowania mebli pod wymiar konkretnego wnętrza oraz gustu i upodobań klienta. Praca nad każdym meblem, rozpoczyna się od rozmowy z klientem i poznania jego oczekiwań oraz założonego budżetu. Następnie projektant udaje się do domu klienta i wykonuje tam niezbędnych pomiarów, czyli wykonuje inwentaryzację w zakresie niezbędnym do przygotowania projektu. Na kolejne spotkanie z Klientem projektant umawia się w salonie, gdzie prezentuje specjalnie zaprojektowane rozwiązanie. Ogromnym udogodnieniem są programy graficzne i projektowe, dzięki którym można podziwiać wnętrze, meble zanim jeszcze powstaną. Jeśli klient ma uwagi- są one nanoszone do projektu, na podstawie którego sporządzane jest zamówienie na konkretne meble. Montaż zostaje zlecany sprawdzonym fachowcom i tak po pewnym czasie możemy się już cieszyć nowymi meblami- dokładnie z naszych marzeń. Właśnie taka idea przyświecała twórcom firm produkujących meble na zamówienie, ze mają to być meble na wymiar- idealnie dopasowane. Jedyne w swoim rodzaju.

Początkowo jako meble na wymiar produkowano obecnie bardzo popularne szafy do zabudowy czy kuchnie na wymiar

uchwyty do komodyW tej chwili asortyment uległ rozszerzeniu i coraz bardziej popularne są indywidualne rozwiązania dla mebli łazienkowych, dziecięcych i młodzieżowych. Meble na wymiar cieszą się też specjalnym powodzeniem wśród klientów biznesowych- jako meble gabinetowe, biurowe czy np meble sklepowe. Taki wyjątkowy gabinet pełni dodatkowe funkcje reprezentacyjne i działa psychologiczne podczas spotkań z klientami. To rozwiązanie wyjątkowo dobrze się sprawdza w modnych ostatnio gabinetach przydomowych, miejscu, gdzie można popracować, lub spotkać z klientem na bardziej oficjalnym gruncie niż domowy salon, który jak wiadomo się do takich spotkań nie nadaje.

Profesjonalne meble na wymiar, podobnież jak i meble katalogowe, mogą być wykonane w absolutnie każdym stylu i różnym wykończeniu

Mogą to być meble nowoczesne i bardzo proste- wręcz minimalistyczne, z błyszczącymi lub matowymi wielkimi powierzchniami koloru lub faktury, albo przeciwnie klasyczne- domowe czy bogato zdobione i eleganckie. Bez względu na wybrany styl zachwycają. Poprzez użycie odpowiednich materiałów, nadanie właściwych danemu stylowi form w każdej formie wyglądają zaskakująco dobrze. Potwierdzają tym samym, że wygląd ma znaczenie. Zwłaszcza, gdy ten finalny wygląd jest przysłowiową wisienką na torcie- pod którą ukryty jest profesjonalny i wysokiej jakości produkt, który nie traci na wartości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>