Dzierżawisz sprzęt biurowy? Jakie niesie to za sobą korzyści?

tab3_8_tcm245_2654555_tcm245_2654557_tcm245-2654555

Oprócz kupienia nowego lub używanego sprzętu biurowego istnieje jeszcze jeden sposób, aby wyposażyć firmę – sprzęt można wziąć w dzierżawę. Co ciekawe, z tego rozwiązania korzysta już bardzo wiele przedsiębiorców. Zastanawiasz się, czy to odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie? Sprawdź, jakie korzyści niesie ze sobą dzierżawa sprzętu biurowego!

Po pierwsze: dzierżawa sprzętu to bardzo duża oszczędność. Środki, które mieliśmy przeznaczyć na zakup urządzeń biurowych, zostają nam na koncie. Dzięki czemu możemy je wykorzystać na inne cele, na przykład bieżące wydatki, inwestycję w rozwój firmy lub opłacenie dzierżawy sprzętu.

Po drugie: miesięczne koszty z tytułu użytkowania sprzętu biurowego, czyli najprościej mówiąc za drukowanie/kopiowanie/skanowania/, można wliczyć w koszty firmy.

Po trzecie: nawet bez środków finansowych, można korzystać z najwyższej jakości sprzętu. W przypadku, gdy firma nie dysponuje pieniędzmi na zakup nowego sprzętu biurowego, a jest on niezbędny do pracy, mamy możliwość korzystania z najwyższej jakości urządzeń właśnie poprzez dzierżawę. Nie musimy zastanawiać się skąd wziąć kilka tysięcy złotych na zakup sprzętu, bo dzięki dzierżawie otrzymamy profesjonalny sprzęt biurowy i to całkowicie za darmo. Jedynymi kosztami, jakie trzeba będzie ponieść, są koszty jego wynajmu.

Po czwarte: pełna opieka serwisowa. Każdy klient, który zdecyduje się na dzierżawę sprzętu biurowego w dzierżawa kopiarki, otrzymuje pełne wsparcie od wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy zawsze służą wsparciem i potrafią w mgnieniu oka usunąć wszelkie usterki. Wystarczy zgłosić się z serwisem drogą mailową lub telefoniczną, a awarie i problemy ze sprzętem zostaną usunięte błyskawicznie.

Po piąte: dostawa potrzebnych materiałów eksploatacyjnych. Wraz z wynajmowanym sprzętem otrzymujemy wszelkiego typu materiały eksploatacyjne oraz części, które są potrzebne do prawidłowego użytkowania urządzenia. Tak więc, jedyne, o co musimy się martwić, to by nie zabrakło nam papieru.

Po szóste: indywidualne podejście do klienta. Firmy oferujące dzierżawę sprzętu biurowego powstały z myślą o spełnieniu oczekiwań klientów, więc można liczyć na indywidualne podejście z ich strony i elastyczną ofertę. Dzięki temu można wynająć sprzęt na warunkach, które nam pasują, a nie które narzuca firma.

Po siódme: gwarancję, że sprzęt zawsze będzie sprawny. W przypadku niesprawności urządzenia, to właśnie wypożyczalnia dostarcza maszynę zastępczą i pokrywa wszelkie koszty związane z naprawą. W praktyce oznacza to, że wypożyczony sprzęt zawsze będzie gotowy do użytku i nigdy nie doprowadzi do dezorganizacji pracy biura.

Po ósme: możliwość wymiany sprzętu na nowocześniejszy. Jak wiadomo, każda firma dąży do rozwoju i z czasem może zaistnieć potrzeba wymiany sprzętu na nowszy, lepszej jakości. W przypadku dzierżawy istnieje taka możliwość i znów nie musimy ponosić żadnych kosztów. W przypadku zakupu już niestety takiej możliwości nie będziemy mieć, a raz zakupiony sprzęt pewnie będziemy użytkować do tego czasu, aż całkowicie odmówi posłuszeństw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>