Filtry do wody – dowiedz się dlaczego są niezbędne w Twojej restauracji!

Komercyjne filtry do wody zaprojektowano tak, aby spełniały specyficzne potrzeby restauracji, kawiarni i wszelkich innych usług gastronomicznych, w których szczególną uwagę poświęca się wykorzystaniu tylko najlepszych składników. Ponieważ woda jest nieodzownym składnikiem w przygotowaniu wielu produktów spożywczych i napojów, ważne jest, aby woda, której używasz w swojej restauracji lub kawiarni, była najlepszej jakości, a na to właśnie pozwalają odpowiednio dobrane filtry do wody. Ważne jest również, aby urządzenia niezbędne w Twoim lokalu nie były uszkadzane przez osady obecne w wodzie miejskiej.

filtry oferujemy

Filtry zaprojektowane do zastosowań komercyjnych mają wyższą filtrowaną moc wody niż filtry do wody stosowane w ustawieniach domowych, a niektóre filtry są przeznaczone do konkretnych zastosowań.

W jaki sposób firmy mogą czerpać korzyści z komercyjnego filtra wody i dlaczego warto wziąć je pod uwagę w swojej restauracji lub kawiarni?

Bezchlorowa i pozbawiona chemii przefiltrowana woda dla lepszego smaku potraw i napojów

Podobnie jak w przypadku filtrów dla uzyskania dobrej jakości wody mieszkalnej, komercyjne produkty są przeznaczone dla szerokiej gamy zanieczyszczeń wody z kranu, w tym:

  • chloru,
  • lotnych związków organicznych,
  • pestycydów,
  • herbicydów,
  • cyst,
    bakterii,
  • innych rodzajów zanieczyszczeń w zależności od mediów filtracyjnych stosowanych w danym komercyjnym systemie filtrów.

Wyeliminuj nieefektywność energetyczną dzięki filtrom wody!

Komercyjne urządzenia do filtracji wody są również zaprojektowane z myślą o ograniczeniu niedyspozycjoności sprzętu. Zapychanie się drogich urządzeń kuchennych i maszyn, a nawet awarie powodowane przez depozyty kamienne mogą podnieść wydatki przedsiębiorstwa. Nieoczekiwane awarie, prace naprawcze i wymiany mogą kosztować firmy dużo pieniędzy, które mogą być lepiej wydane na rozwój działalności. Dzięki komercyjnym filtrom wody przedsiębiorstwa mogą obniżyć koszty eksploatacji i na pewno będą zaliczać „mniej przestojów” niż bez filtrów do wody.

Filtry do konkretnych aplikacji

Dostępne są komercyjne filtry do szerokiej gamy aplikacji. W ten sposób można znaleźć specjalne filtry do automatów sprzedających, ekspresów do kawy i maszyn do robienia lodu. Filtry te łączą skuteczność filtracji filtra wody z filtrem wapiennym, aby przedłużyć żywotność sprzętu kuchennego i pomóc uniknąć nieoczekiwanych awarii.

Większa wydajność filtrowanej wody

Filtry do wody mieszkalnej nie mogą dotrzymać kroku wymaganiom wody przefiltrowanej w restauracji lub kawiarni. Z drugiej strony, filtry wodne do zastosowań komercyjnych są zaprojektowane tak, aby wytworzyć duże ilości oczyszczonej wody w krótkim czasie. Podobnie jak w przypadku domów, przedsiębiorstwa działające w sektorze spożywczym polegają na wodociągach miejskich. Aby zapewnić dobrą jakość wody, pomimo problemów związanych z zanieczyszczeniem, trudnymi problemami z wodą lub innymi problemami związanymi z wodą komunalną filtr odwróconej osmozy staje się ważnym elementem skutecznego prowadzenia działalności związanej z usługami gastronomicznymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>