Szukasz gadżetów promocyjnych na wielkie otwarcie? Mamy pomysły!

pen-6657305_1280Reklama jest istotną częścią każdej rozwijającej się firmy, ale kluczem jest znalezienie skutecznej strategii! Media społecznościowe są dobre, a billboardy działają dobrze, ale jeśli naprawdę chcesz zdobyć klientów po swojej stronie, wszystko sprowadza się do wyboru odpowiednich produktów promocyjnych. Te przedmioty zdziałają cuda, gdy są oznaczone Twoim logo i rozdawane bezpłatnie na imprezach, takich jak:

  • targi,

  • zbiórki pieniędzy,

  • wielkie otwarcia,

  • konwencje.

Wykorzystaj maksymalnie swój budżet reklamowy dzięki najpopularniejszym produktom promocyjnym wszechczasów! Jakie to gadżety? Spójrzmy!

Przedmioty ochrony osobistej

Ponoć 71% ludzi nie praktykuje w codziennym życiu najzdrowszych nawyków. Dzisiaj ta liczba jest bardziej alarmująca niż kiedykolwiek wcześniej! Na szczęście wielu właścicieli firm robi wszystko, co w ich mocy, aby ograniczyć rozprzestrzenianie się zarazków. Minibutelki ze środkiem do dezynfekcji rąk i inne artykuły do ​​higieny osobistej, takie jak balsam do ust i chusteczki higieniczne, są najlepiej sprzedającymi się artykułami promocyjnymi dzisiaj.

Piłki antystresowe

Każdego dnia wszyscy mamy dużo do ogarnięcia i łatwo jest poczuć się przytłoczonym. Nic dziwnego, że 75% Polaków doświadczyło umiarkowanego do wysokiego poziomu stresu tylko w ciągu ostatniego miesiąca. Piłka antystresowa nie rozwiąże wszystkich problemów, ale jest krokiem we właściwym kierunku.

Możesz zamówić spersonalizowane piłki antystresowe, które pasują do Twojego biznesu, takie jak piłki antystresowe w kształcie taco dla meksykańskich restauracji. Te zabawki są miękkim, zabawnym sposobem na promocję organizacji, która od lat utrzymuje je na szczycie listy produktów promocyjnych.

Torby na ramię

Odwiedź witrynę z produktami promocyjnymi, a zobaczysz na jej stronie setki toreb na zakupy. Czemu? Wszystko sprowadza się do trendów i oczekiwań ludzi. Millenialsi to grupa demograficzna, która uwielbia produkty promocyjne, a 38,68% osób w wieku od 18 do 29 lat używa do zakupów toreb spożywczych wielokrotnego użytku. To sprawia, że ​​te torby są oczywiste dla każdego właściciela firmy.

Dodatkowo, torby na zakupy są po prostu wygodne, warto mieć je pod ręką podczas dużych wydarzeń. Można je wypełnić identyfikatorem osoby, dokumentami i innymi drobiazgami i wręczyć je tuż przy wejściu na dowolną imprezę.

Długopisy

Długopisy są jednymi z najpopularniejszych artykułów promocyjnych z dwóch powodów: 1) są tanie i 2) wszyscy ich używają. Jeśli rozdajesz długopisy ze swojej firmy, możesz oczekiwać, że wymienią wiele rąk i będą używane raz po raz. Poza tym – pisanie odręczne łączy cię ze słowami i pozwala mózgowi lepiej je zrozumieć. Nawet w tym cyfrowym świecie robisz przysługę swoim klientom, zachęcając ich do dalszego pisania odręcznego.

Butelki na wodę

Jako społeczeństwo jesteśmy bardziej niż kiedyś świadomi korzyści płynących z nawodnienia organizmu. W 2021 roku sprzedaż wody butelkowanej wzrosła o 7% w porównaniu z rokiem poprzednim, po raz pierwszy pokonując sprzedaż napojów bezalkoholowych! To trend, który trwa od tamtej pory, sprawiając, że butelki na wodę wielokrotnego użytku są obowiązkowym elementem promocji dla każdego właściciela firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>