Jesteś agentem nieruchomości? Tutaj dowiesz się jak poradzić sobie ze stresem!

Stres jest okropny. Stres sprawia, że czujesz się nieprzyjemnie. Stres zagraża Twojej zdolności do odniesienia sukcesu. W tej chwili jest wystarczająco dużo monstrualnych zagrożeń dla twojej kariery na rynku nieruchomości, a nawet większych, bardziej przerażających. Po prostu nie możesz pozwolić sobie na stres, który Cię powstrzymuje podczas najgorszej epoki na rynku nieruchomości od stuleci.

stress-2051408_960_720

Cała konkurencja i zamieszanie, jakie krąży w tej branży, to praktycznie gwarant, który podniesie poziom stresu nawet u najbardziej opanowanych agentów. Dlatego w tym miejscu chcemy zaoferować ci porady dotyczące zmniejszania stresu, które pozwolą Ci sprzedawać Nowe mieszkania Mokotów szybko, sprawnie, w dobrej cenie i… bez stresu!

Kontrola samoświadomości

Samoświadomość to umiejętność, która nie jest łatwa do opanowania do perfekcji. Może jednak przynieść wiele dobrego. Ważne jest, aby poziom stresu i sukcesów pozwolił Ci stać się tak świadomym, jak to tylko możliwe. Przeprowadzenie kontroli samoświadomości pozwoli ci zidentyfikować obszary, w których jesteś słabszy i wyróżniać się, abyś mógł zweryfikować swoją listę rzeczy do zrobienia. Ważne jest, aby twój harmonogram był wypełniony działaniami, które lubisz i w których się sprawdzasz. Cała reszta powinna być przekazana komuś innemu. Poważnie!

Jednym z głównych powodów, dla których tacy agenci jak ty, stają się zestresowani i przytłoczeni, jest to, że zapełniają swoje harmonogramy zadaniami, których nienawidzą i nie są wydajni lub kompetentni w ich wypełnianiu. Np. opuściłeś poprzednią pracę, aby stworzyć szczęśliwsze życie dla siebie, więc niech inni ludzie, którzy kochają robienie rzeczy, których Ty nienawidzisz, robią to za Ciebie.

Jeśli martwisz się o koszty, zrozum, że koszt delegowania zadania jest znacznie wyższy, gdybyś sam musiał robić czegoś, co nie lubisz – jesteś przecież wtedy zestresowany i mniej wydajny. “Koszty” związane ze strategicznie przydzielonymi zadaniami są w rzeczywistości bardzo rozsądnymi inwestycjami. Najpierw jednak musisz przeprowadzić kontrolę samoświadomości i wskazać, gdzie znajdują się te mocne i słabe strony.

Ustaw realistyczne cele

Nie chodzi o to, by wyznaczać sobie szalone cele, wymagając od siebie doskonałości, tylko po to, by wpaść w szał stresu, ostatecznie nie osiągając tych celów. To naprawdę toksyczny wzór, przyjacielu! To bardzo ważne, abyś wyznaczył sobie cele ambitne, ale wciąż realistyczne. Wspaniale jest utrzymywać się na wysokim poziomie, ale okrutne jest oczekiwać stałej doskonałości. Doskonałość jest antidotum na produkcję. Bądźmy szczerzy, im mniej jesteś produktywny, tym bardziej jesteś zestresowany. Czy mam rację?

Zatrzymajmy więc ten cykl i zobowiązujmy siebie, aby byli bardziej realistyczni, z wyznaczonymi przez nas celami, a jednocześnie wciąż byśmy mogli dążyć do tego, aby je zrealizować lub nadrobić.

Być zorganizowanym – jest tak ważne w nieruchomościach. Najważniejsze jest jednak to, byś zachował spokój i produktywność. Jeśli chodzi o zorganizowanie się musisz zrobić to w ten sposób, który sprawdza się u ciebie. Jeśli nienawidzisz robić wszystkiego cyfrowo, trzymaj się tradycyjnych organizatorów.

Szukasz nowego mieszkania na Mokotowie? Sprawdź 3 pokojowe mieszkania na http://www.przyworonicza.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>