Kalkulator OC – sposób na tanie ubezpieczenie samochodu

bg04

Czy nadal możliwe jest zaoszczędzenie na składkach OC? Oczywiście, że tak! Kalkulatory dostępne bezpłatnie w Internecie pomagają dopasować ofertę, nie tylko pod względem najniższych cen, ale przede wszystkim dostosowania do określonych potrzeb i oczekiwań użytkowników.

W jaki sposób działają porównywarki cenowe?

Powstały one w celu oszczędzania pieniędzy i czasu. Dzięki nim nie trzeba przeglądać dziesiątek ofert na kilku różnych stronach internetowych. Wystarczy skorzystać z jednej z nich, aby sprawdzić, gdzie najtaniej zakupimy interesujący nas produkt lub usługę. My podajemy nazwę przedmiotu zakupu lub ustawiamy kryteria za pomocą filtrów, a porównywarka wskaże nam wyniki wyszukiwania, zaczynając od tych najatrakcyjniejszych cenowo.

Przy wyborze porównywarki należy kierować się jak największą liczbą porównywanych ofert oraz sklepów i firm, z jakimi współpracują. Bardzo korzystnie prezentują się, te które dodatkowo wyświetlają wyniki z serwisów aukcyjnych, na których możemy natrafić na wyjątkowe oferty.

Obecnie możemy zestawić ze sobą dosłownie wszystko – od produktów spożywczych, przez kosmetyki, odzież, meble i urządzenia elektroniczne, aż po kredyty gotówkowe czy właśnie interesujące nas ubezpieczenia.

mFind.pl – największy wybór ofert towarzystw ubezpieczeniowych

Żadna porównywarka nie zapewni takiej liczby porównywanych wariantów ubezpieczeń komunikacyjnych, jak właśnie mFind. Zbiera ona dane ponad 15 polskich firm oraz aż 76 ofert, zarówno tych flagowych, dostępnych od lat, jak i zupełnie nowych, kierowanych zwłaszcza do przyszłych klientów.

skup aut NiemcyWybierając nasze OC, musimy podać dokładne dane na temat naszego pojazdu. Porównywarka mFind zapyta o obowiązkowe informacje, czyli markę i model auta, rodzaj paliwa oraz rok produkcji. W celu zawężenia wyników powinniśmy wskazać także typ nadwozia, ilość drzwi, moc i pojemność silnika, a także użytkowanie samochodu (zwłaszcza aktualny i przybliżony roczny przebieg), rok jego zakupienia oraz datę pierwszej rejestracji i rozpoczęcia ubezpieczenia. Następnie wpisujemy osoby na polisie, czyli dane głównego kierowcy, datę wydania prawa jazdy i informacje na temat ubezpieczanego pojazdu – czy jest on prywatną własnością, czy został zarejestrowany na firmę. Ostatni krok to dopasowanie sprecyzowanych ofert uwzględniających wszystkie dane wyszczególnione przez nas wcześniej w formularzu.

Poza obszernością ofert, mFind.pl zyskuje również na profesjonalnym dziale konsumenckim. W każdej chwili możemy połączyć się telefonicznie z doradcą, porozmawiać na internetowym LiveChacie lub zostawić wiadomość, jeżeli korzystamy z porównywarki w godzinach nocnych. mFind nie jest zależne od żadnego towarzystwa ubezpieczeniowego, dzięki czemu propozycja konkretnej polisy OC zostanie przedstawiona obiektywnie i z troską o sytuację finansową klienta. Wszystkie możliwości tej strony są oczywiście bezpłatne, a najkorzystniejszy wariant możemy uzyskać nawet w ciągu 5 minut!

Zobacz wszystkie możliwości porównywarki OC mfind.pl

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Komentarzy

  1. Michał Kopka pisze:

    Nie wszyscy o tym wiedzą, ale jest taka opcja, że można dostać auto zastępcze z OC (komu się należy samochód zastępczy z OC bezgotówkowo zobacz tutaj zastepczy.org/). Warto o tym wiedzieć ponieważ oferty ubezpieczycieli są z roku na rok coraz bogatsze więc warto wiedzieć jakie mamy prawa w razie kolizji czy wypadku. Nie każdy ma czas w razie stłuczki na czytanie swojej polisy nie? :)

  2. Panocek pisze:

    Jeśli nie wiecie, jak znaleźć tanie oc, dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z wygodnej i funkcjonalnej wyszukiwarki na panocek.pl. Dla mnie to był prawdziwy strzał w dziesiątkę, gdy chciałem zmienić firmę ubezpieczeniową. Okazuje się, że z roku na rok oferty zmieniają się i nie warto przyzwyczajać się do jednego ubezpieczyciela U konkurencji można bowiem znaleźć dużo tańsze i kompleksowe oferty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>