Krówki na każdą okazję

krowkiwinter4

Krówki są dobre na każdą okazje. Nie ma chyba Polaka, który nie lubi krówek. Te wyjątkowe cukierki potrafią skraść niejedno serce. Krówki to także doskonały prezent dla osób z zagranicy. Można wręczyć je w prezencie, a na pewno będzie to prezent udany.

Krówki ślubne

Zwyczaj wręczania gościom małych upominków w podziękowaniu za obecność na ślubie, jest coraz chętniej przyjmowany przez pary młode. Pary młode wierzą, że w ten sposób robią coś dobrego – w końcu miło jest podziękować najbliższym za obecność w czasie tego najważniejszego dnia w życiu, jakim jest zawarcie związku małżeńskiego oraz weselna impreza. Podziękowanie gościom ma tym większe znaczenie, że obecnie wielu zaproszonych gości odmawia udziału w uroczystości. Powody są różne. Część zaproszonych gości odmawia z powodów finansowych i organizacyjnych. Dojazd na wesele zajmuje zbyt dużo czasu i zbyt mocno ingeruje w domowy budżet – trzeba nie tylko podarować prezent, ale też elegancko się ubrać, pójść do fryzjera, kosmetyczki. Stąd warto na różne sposoby docenić, że obecność najbliższych na ślubie i weselu wcale nie jest taką oczywistą sprawą, jak pierwotnie mogłoby się wydawać.

Ślubne motywy

Proste słowo “dziękuję” powinno zostać wypowiedziane. Jednak, aby zostało na dłużej w pamięci gości, warto również podarować im coś z tym słowem. Taki motyw można niejako wygrawerować, to znaczy wydrukować na opakowaniu cukierka-krówki. Może tam znaleźć się również data ślubu oraz imiona kobiety i mężczyzny – młodej pary. Opakowanie cukierka to też idealne miejsce na umieszczenie elementu, który nierozerwalnie będzie wiązał się z motywem ślubnym. U jednej pary będzie to lawenda z Prowansji, u innej – polskie słoneczniki, a u jeszcze innej – dżungla amazońska lub kwitnąca wiśnia rodem z Azji. Ile par tyle pomysłów. Nie ma żadnego problemu z nadrukowaniem tych elementów na opakowaniu cukierka. Taki cukierek z pewnością będzie wywoływał uśmiech na twarzach obdarowanych. Warto pamiętać, że goście wcale nie oczekują drogich upominków. To ma być symboliczny gest, a mała słodycz idealnie komponuje się z tymi oczekiwaniami.

Cukierki z logo firmy

Odchodząc od tematów ślubnych, warto wspomnieć o tym, jak świetnym upominkiem i gadżetem marketingowych mogą być cukierki – krówki z logo firmy. Nie ma co się oszukiwać – wszyscy lubią słodycze. Choć warto dbać o sylwetkę, nie ma nic złego w uleganiu pokusie poczęstowania się jednym cukierkiem. Takie cukierki, na których umieszcza się logo firmy, mogą witać gości firmowych, którzy przybywają na przykład na recepcję firmy albo do pokoju konferencyjnego. Efekt marketingowy na pewno zostanie osiągnięty, a życie ludzi zostanie osłodzone poprzez możliwość poczęstowania się dostępnymi słodkościami. Nie ma przeszkód, aby oprócz logo firmy na opakowaniach pojawiło się coś innego – być może informacja o nagrodzie, jaką firma ostatnio otrzymała albo po prostu krótkie wyjaśnienie wizji lub misji firmy. Kontrahent od razu będzie wiedział, że przekaz jest spójny, a z ludźmi spójnymi wewnętrznie warto robić biznesy.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>