Kulig i wiele więcej – czas na Zakopane!

pexels-mehmet-turgut-kirkgoz-14745700Jest piękna pogoda na kulig! Zastanawiałeś się kiedyś, jakby to było przedzierać się przez śnieg jedno- lub dwukonnymi saniami? Cóż, teraz masz szansę. Każdej zimy, przez całą zimę, górale w Zakopanem zapraszają na wycieczkę przez las i na pole, a potem wracają do karczmy – gdzie czeka ciepły ogień w kominku, ciasteczka, gorąca czekoladę i wiele więcej. A może masz ochotę na kulig Zakopane we dwoje? Możesz również znaleźć gospodarzy, którzy oferują romantyczne nocne przejażdżki – specjalne zaręczyny lub niezapomniany wieczór? To doskonały pomysł!

Kulig w Zakopanem – niesamowite przeżycie, w zasięgu ręki!

Dla chętnych na sielankowe zimowe przeżycie proponujemy kulig wśród tatrzańskich krajobrazów. Wsłuchując się w ślizg po śniegu i dzwonki sań, wtuleni w ciepłe koce – zapomnicie o całym świecie. Kulig to z pewnością jedna z głównych atrakcji zimowych w Tatrach, ale zdecydowanie jedna z wielu. Spójrzmy zatem jeszcze na inne.

Zakopiański teren do jazdy konnej kuligiem oferuje wszystko, od rozległych pejzaży po górskie przełęcze z malowniczymi widokami. Ciesz się zabawą i prostotą całodniowej zabawy na najlepszym terenie nie tylko dla koni, ale i dla skuterów śnieżnych – co, kto lubi!

Albo… Zwolnij tempo i odkryj piękne góry podczas wycieczki na rakietach śnieżnych! Odwiedź niektóre z zapierających dech w piersiach terenów poza granicami centrum Zakopanego z doświadczonym przewodnikiem. Wzbogacaj taką wycieczką swoją wiedzą na temat dzikiej przyrody, geologii, flory i fauny. Zalecamy zabranie ze sobą wody, przekąsek, wodoodpornych butów z filtrem przeciwsłonecznym, ciepłych warstw odzieży, czapki i rękawiczek, a wszystko będzie bezpieczne i wspaniałe!

Oczywiście Zakopane jest też stolicą narciarską – musisz tutaj zajrzeć dla zapierającego dech w piersiach terenu, poza granicami głównego kurortu. Goście mogą spodziewać się średnio ogromnej ilości tras i wzniesień – w których można przebierać w zależności od umiejętności narciarza i warunków terenowych. Z wyjątkowymi widokami na Tatry – możesz być pewny, że to będzie czas na nartach, który zapamiętasz na zawsze!

Na miejscu zwykle dostępni są także wysoko wyszkoleni przewodnicy, którzy dokonają oceny aktualnych warunków śniegowych i zdolności narciarzy. Narciarze muszą czuć się komfortowo, aby było przyjemnie i bezpiecznie pod każdym względem.

Odpoczynek po zimowym dniu….

Podaruj sobie spokojne i regenerujące doświadczenie po nartach u kuligu. Po orzeźwiającym dniu chłonięcia niesamowitych widoków i doświadczania pi,ękna gór, zanurz się w ciepłej, odmładzającej wodzie i zafunduj sobie relaksujący masaż. Wszystkich gości w Tatrach zapraszamy do spa – jest tego w Zakopanem całe mnóstwo, do wyboru, do koloru!

Położone u podnóża Tatr Zakopane oferuje odwiedzającym jedne z najpiękniejszych terenów w całej Polsce. Niezależnie od tego, czy lubisz jeździć na łyżwach, nartach klasycznych, czy też chodzić na rakietach śnieżnych, czekają na Ciebie szlaki. Odkryj kilometry codziennie przygotowywanych tras do narciarstwa biegowego oraz trasy do odkrywania z pomocą kuligów, czy na rakietach śnieżnych. Ciesz się przejażdżką i nie tylko!

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>