Myjnia parowa kontra tradycyjna – poznaj wyniki naszego testu – załóż swój własny biznes

kontener3

Różnice pomiędzy myjnią parową, a tradycyjną są ogromne. Jedną z prawdopodobnie najważniejszych, jest brak pozwoleń wodno prawnych dla myjni parowych. Takie pozwolenia są wymagane, przy otwieraniu myjni tradycyjnych. Poza tym przy myciu samochodu w myjni parowej, w zimie nie będą zamarzać uszczelki samochodu, co jest nieuniknione, jeśli użyjemy do mycia zwykłej wody (choćby była ona pod ciśnieniem).

To duży plus dla tych, którzy swoje samochody trzymają na ulicy, pod tzw. chmurką. Jest o wiele więcej korzyści z posiadania myjni parowej. Ale uściślijmy te najważniejsze.

Myjnia parowa, a myjnia tradycyjna

Czy jest to myjnia mobilna, czy też stacjonarna, głównym składnikiem czyszczącym myjni parowych jest para wytwarzana przez specjalne urządzenie. I właśnie tą parą jest myty samochód. Oczywiście, są używane różne kosmetyki samochodowe, tak samo, jak w myjni tradycyjnej, jednak zamiast wody, głównym czynnikiem myjącym jest para. Myjnie parowe oferują o wiele więcej, niż tylko zewnętrzne mycie samochodu, choć i ono jest bardziej dokładne, niż mycie wodą.

Ekologiczne myjnie parowe oferują także sprzątanie wnętrza naszego auta.

Zaczynając od zwykłego odkurzania, poprzez pranie tapicerki odkurzaczem, do dokładnego czyszczenia wszystkich miejsc w naszym samochodzie, do których sami nie docieramy. Właściciele samochodów stojących pod blokiem, nie zawsze maja możliwość dokładnego ich wysprzątania. Dlatego wciąż odkładają tę czynność, skutkiem czego samochód po prostu porasta kurzem w środku i nieprzyjemnie pachnie.

Myjnia parowa rozwiązała ten problem, oferując usługi tanio, szybko i skutecznie.

Ich wysoka jakość bije na głowę usługi myjni tradycyjnych i sprawia, że coraz więcej klientów korzysta z tego typu usług – szczególnie, jeśli są mobilne. Myjnie parową można otworzyć bardzo szybko i nie wymaga ona żadnych pozwoleń wodno prawnych. Jeśli ma być to myjnia mobilna, wtedy jest jeszcze jedna korzyść. Mianowicie można podjechać do klienta w miejscu jego zamieszkania i tym samym zwiększyć krąg swoich klientów, oraz zyski. Samą mobilną myjnię parową można kupić posiadając już kilkanaście tysięcy złotych.

Do tego oczywiście potrzebny jest samochód, aby sprawnie dotrzeć do klienta.

Chcąc zostać „parowym biznesmenem”, można w ogóle nie posiadać własnych pieniędzy na rozwój. Środki można zdobyć z różnych źródeł, m.in. z Urzędu Pracy, czy też Funduszy Europejskich. Można także skorzystać z preferencyjnych kredytów, udzielanych zarówno przez określone banki, jak też przez sam Urząd Pracy. Jednak najlepiej starać się o pozyskanie środków z Unii Europejskiej, ponieważ na otworzenie ekologicznych myjni,

Unia chętniej przyznaje środki finansowe na myjnie szanujące ekologię i nie żąda żadnego własnego wkładu.

Jeśli ktoś nie boi się pracy, może szybko zarobić duże pieniądze. Wprost przeciwnie do myjni parowej, myjnia tradycyjna generuje mnóstwo środków finansowych, pozwoleń, a same zyski nie są satysfakcjonujące.

Jeżeli chcesz otworzyć własną, mobilną myjnię parową zapoznaj się z ofertą firmy Greensteam.pl

kontener_na_strone2

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>