5 najlepszych marek minikoparek do zbudowania, które pomogą zbudować wymarzony dom

HEX in yard_800x533Na rynku ogólnoświatowym można wybierać spośród wielu marek minikoparek. Niezależnie od tego, czy pracujesz przy projektach cywilnych, budowlanych, infrastrukturalnych czy samorządowych, potrzebujesz maszyny, która jest odpowiednia do zadania, bezpieczna, wygodna i wystarczająco niezawodna, aby wykonać zadanie, a tym bardziej, gdy chodzi o budowę własnego wymarzonego domu – na czym właśnie chcemy się skupić.

Podsumowaliśmy rynek i wybraliśmy kilka naszym zdaniem marek mini koparek pod względem niezawodności, wydajności i bezpieczeństwa. Jeśli interesuje Cię atrakcyjna sprzedaż maszyn budowlanych – zdecydowanie powinieneś zapoznać się z tą listą.

Yanmar

Yanmar to brand, który skoncentrował rozwój swoich produktów na małym i średnim segmencie rynku, wprowadzając pierwszą kompaktową koparkę w 1971 roku. Dzięki maszynom, w tym potężnym i wydajnym koparkom do 10 ton, ładowarkom kołowym i nie tylko, marka kontynuuje innowacje, kładąc silny nacisk na technologia i solidną wydajność.

Kobelco

Kobelco istnieje od 1930 roku, kiedy firma została założona w Japonii. od małych początków firma jest obecnie jednym z wiodących światowych producentów. Kładąc duży nacisk na spójność i jakość na całym świecie, Kobelco koncentruje się na udoskonalaniu każdego komponentu swoich maszyn, co umożliwia regularny ciągły wzrost wydajności. Firma specjalizuje się w koparkach w wersji mini do 100 ton, z których wiele ma zaawansowane technologicznie funkcje zapewniające bezpieczeństwo w pracy.

Sumitomo

Sumitomo, podobnie jak Kobelco, ma swoje korzenie w Japonii. Historia firmy sięga lat 60-tych i obecnie jest producentem solidnej gamy koparek i rozściełaczy asfaltu. Wiele przedsiębiorstw decyduje się na zakup mini koparek Sumitomo, ponieważ są one niezawodne, funkcjonalne i trwałe. Zaprojektowane z myślą o oszczędności paliwa i wspierane przez japońską technologię, maszyny Sumitomo poradzą sobie na medal przy każdym projekcie.

Hyundai

Hyundai Construction Equipment to kolejna znana marka, znana z ergonomicznej konstrukcji i zastosowania zaawansowanych technologii. Od rozpoczęcia produkcji w połowie lat 80-tych firma produkuje obecnie szeroką gamę sprzętu budowlanego, w tym mini koparki, koparki hydrauliczne, ładowarki kołowe, koparko-ładowarki, ładowarki o sterowaniu burtowym i inne pojazdy przemysłowe.

Caterpillar

Trudno myśleć o koparkach, nie myśląc o Caterpillarze. Wyrastając z amerykańskich korzeni firma Caterpillar dotarła do Polski. Produkując wszystko, od maszyn budowlanych, sprzętu rolniczego, morskiego, leśnego i górniczego, Caterpillar stał się jednym z najbardziej lubianych producentów sprzętu ciężkiego – w tym również jeśli chodzi o mini koparki do budowy domu.

Potrzebujesz niezawodnej, bezpiecznej i wydajnej mini koparki?

Aukcje sprzętu ciężkiego mogą dzisiaj pomóc Ci w bezpiecznym, terminowym i budżetowym zakupie na potrzeby Twojego projektu. To oznacza, że otrzymujesz niezawodny sprzęt, który gwarantuje sprawne działanie na miejscu. Tak możesz uzyskać konkurencyjne stawki i kawał sprzętu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>