Nie tylko do gabinetu prezesa

pexels-photo-1170412

Duże, narożne biurka bardzo często kojarzą się z dużą odpowiedzialnością. Widujemy je w biurach prezesów, dyrektorów. To bardzo praktyczne rozwiązanie dla osób, które pełnią wysokie funkcje. Mają odpowiednią przestrzeń roboczą, mogą swobodnie korzystać z komputera, tabletu, przeglądać i podpisywać ważne dokumenty, a na biurku do tego wszystkiego znajdzie się jeszcze miejsce na telefon i zdjęcia bliskich. Mebel tego typu zapewnia dużą swobodę jego użytkownikowi. Co ciekawe, sprawdzi się nie tylko w gabinecie prezesa.

DO SEKRETARIATU

Biurka narożne są idealnym elementem wyposażenia recepcji czy sekretariatu. Nie zawsze, aby dobrze obsługiwać klientów czy petentów albo po prostu gości danej firmy, potrzebne są wysokie lady. Tego typu biurko sprawia, że przestrzeń jest bardziej otwarta i przyjazna. Do tego, to atrakcyjne stanowisko pracy. Ładny i funkcjonalny mebel, którym możemy oddzielić przestrzeń pracownika od poczekalni.

DO BIBLIOTEKI I CZYTELNI

Biurka, o których mowa mają wiele różnych modeli. Jedne są proste, inne nowoczesne, jeszcze inne posiadają ciekawe zdobienia. Mogą sprawdzić się wiec w różnych aranżacjach. Dlaczego nie wstawić biurka narożnego do biblioteki? Blat mebla jest na tyle duży, że można na nim układać zwracane książki i gdy uzbiera się stos, zabrać i rozłożyć je na właściwych półkach. Taki typ biurka pozwala również na swobodne przemieszczanie się z jego jednego końca, na drugi. Poza tym na blacie swobodnie zmieści się przydatny do pracy komputer.

DO DOMOWEGO BIURA I DO POKOJU DZIECKA

Przygotowanie domowego gabinetu często staje się nie lada wyzwaniem. Szczególnie w sytuacji, gdy nie mamy zbyt dużej powierzchni i trzeba odpowiednio gospodarować miejscem. Kiedyś każdemu wystarczało zwykłe, pojedyncze biurko. Od kiedy w każdym domu pojawił się najpierw PC, a później laptop, tradycyjne biurka zaczęły stawać się zbyt ciasne (przede wszystkim, jeśli miało też służyć do odrabiania lekcji czy wypełniania/przeglądania dokumentów). Można zyskać powierzchnię roboczą, aranżując kącik biurowy w rogu pokoju. To miejsce warte uwagi. Zazwyczaj kąty w pomieszczeniach nie zostają zagospodarowane. Trudno ustawić w nich szafkę. Naroże biurka za to wpisują się w nie idealnie. W ten sposób nie tylko zaoszczędzisz powierzchnię pokoju, ale zyskasz praktyczne miejsce do codziennej pracy.

WYBIERZ MODEL, KTÓRY BĘDZIE PASOWAŁ DO WYSTROJU

W sklepie Lobby Meble posiadamy szeroki wybór modeli biurek narożnych. Dostępne są w różnych typach wykończeń, z metalowymi stelażami lub płytowymi. Niektóre z nich posiadają wbudowane szuflady, inne świetnie będą wyglądać w zestawach z kontenerami. Oferujemy paletę ciekawych kolorów, które nasi klienci mogą dobierać wedle swoich potrzeb oraz gustów, bez wpływu na cenę. Zapraszamy na stronę https://lobbymeble.pl!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>