Poznaj nowoczesny sposób rozliczania podatku – aplikację Pitbot

 41

Zastanawiałeś się kiedyś czy można rozliczyć PIT 37 przez internet? Korzystając z aplikacji w telefonie? Bez żadnych dodatkowych formalności – szybko i wygodnie? Da się! Właśnie tak działa nowoczesna aplikacja Pitbot – już dziś i Ty możesz z niej skorzystać. Sprawdź, jak działa ten innowacyjny program i skończ z tradycyjnym rozliczaniem. Przekonaj się sam, ile możesz zyskać – zapraszamy.

Czym jest aplikacja Pitbot?

Rozliczanie się z urzędem skarbowym naszą aplikacją jest niezwykle proste i niespotykanie wygodne. Dzięki najnowszej technologi stworzyliśmy przejrzysty intuicyjny interfejs, który jest wielką zaletą naszego innowacyjnego narzędzia, pozwalającego na szybkie załatwienie formalności z urzędem skarbowym za pomocą telefonu, tableta lub laptopa

 

Obiecujemy, że potrwa to tylko chwilę – zacznij od ściągnięcia aplikacji i założenia darmowego konta. O opłaty martwić się będziesz na końcu procesu gdy już zdecydujesz się na wysłanie zeznania – do tego czasu możesz zrezygnować w każdym momencie.

 

Co dla niektórych bardzo ważne – dzięki pomocy Pitbota unikniesz jakichkolwiek wizyt w urzędzie. Cały proces od złożenia zeznania do odebrania pieniędzy ze zwrotu odbywa się całkowicie online. Więcej o działaniu naszej aplikacji dowiesz się ze strony internetowej https://pitbot.pl/.

Jak działa nasz program do rozliczania PIT?

Po rejestracji potrzebować będziemy Twoich danych osobowych i informacji zawartych w PIT-11, który otrzymałeś od pracodawcy. Następnie poprosimy Cię o odpowiedzenie na serię krótkich i nieskomplikowanych pytań, które pomogą w ustaleniu ostatecznej formy rozliczenia. Będą one podane w przystępny sposób bez podatkowego żargonu spotykanego w urzędach – chcemy, by cały proces był dla Ciebie jak najmilszy i całkowicie bezstresowy.

 

Na koniec nastąpi weryfikacja poprawności formularza, a program dokładnie przeanalizuje czy wszystko zostało uzupełnione bezbłędnie. Wcześniej na podstawie zebranych danych zaproponuje możliwość skorzystania z różnego rodzaju ulg podatkowych, dzięki czemu nawet bez dokładnej znajomości przepisów możesz liczyć na korzystny zwrot. W razie wątpliwości i komplikacji będziesz mógł skonsultować się z wykwalifikowanym doradcą za pomocą wbudowanego czatu.

 

Koniec ze żmudnym wpisywaniem danych w poszczególne rubryki i meczącymi obliczeniami – postaw na automatyzację. Nasz program do rozliczenia PIT37 Online sprawia, że nie potrzebujesz już papieru i długopisu. Rozliczaj się na miarę XXI wieku – szybko i wygodnie. Zapraszamy do skorzystania z tego nowoczesnego narzędzia – pobierz Pitbota już dziś!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>