Profesjonalne narzędzia dla przemysłu – PRONAR

tube-bender-2819137_960_720Wśród liderów w branży profesjonalnych narzędzi dla przemysłu jest kilka interesujących marek, znanych dla doświadczonych majsterkowiczów i koniecznych do poznania, dla tych, którzy dopiero zaczynają się tą niszą interesować. Jednym z brandów, którymi warto zainteresować się w szczególny sposób jest PRONAR. Przyjrzyjmy się co dokładnie stoi za sukcesem tego producenta.

PRONAR – narzędzia dla profesjonalistów

Jednym z największych atutów marki z całą pewnością jest jej stać – brand ten cieszy od 1994 roku i nic nie wskazuje na to, by coś miało się w tej kwestii zmienić. Wręcz przeciwnie – z roku na rok umacnia swoją pozycję. W końcu mamy do czynienia z jednym z największych dostawców profesjonalnych maszyn i narzędzi. Z oferty tej marki tak samo chętnie korzystają polskie firmy handlowe, jak i przemysł. Warto też wspomnieć iż mowa o oficjalnym partnerze grupy handlowej Nordwest Handel AG. Pronar słynie także z tego, iż współpracuje bezpośrednio z producentami maszyn i narzędzi z następujących obszarów:

• USA,
• wiele krajów Azji,
• Unia Europejska.

Nie bez znaczenia jest też fakt, iż na początku XXI wieku firma poszerzyła swoją ofertę handlową o dodatkową grupę asortymentu – jaką jest zabudowa samochodów użytkowych w systemie Bott Vario. To również generalny przedstawiciel firmy BOTT GmbH w Polsce, a od 2005 roku Pronar może się także pochwalić posiadaniem prestiżowego certyfikatu ISO 9001 nadanego przez TUV Rheinland.

Co możemy znaleźć w ofercie Pronar?

Asortyment marki Pronar to bardzo kompleksowa odpowiedź na różne potrzeby majsterkowania. Znajdą tutaj interesujące propozycje zarówno profesjonaliści, jak i początkujący. Pełną ofertę warto odkryć na ich domowej stronie pod adresem: https://eshop.pronar.com.pl/ – tutaj zwrócimy uwagę na kilka kategorii, co mniej więcej pokazuje kierunek, w którym Pronar idzie od lat i gdzie rozwija swoje wysokiej klasy propozycje narzędzi dla profesjonalistów.

Jedną z najważniejszych kategorii tego producenta jest obróbka skrawaniem. Jednak równie dużo uwagi poświęca różnego rodzaju technikom obróbki, a zwłaszcza takim jak technika:

• mocowania
• pomiarowa
• szlifowania
• spawania
• lutowania
• budowlana

Można też w ofercie Pronar znaleźć rozliczne narzędzia ręczne oraz produkty techniczne. Dużym atutem oferty jest też wszystko, co potrzebne pod wyposażenie warsztatu, ale też wyposażenie innych obszarów – biura, magazynu, zakładu. Bardzo dużą uwagę Pronar przykłada również, jeśli chodzi o asortyment dedykowany pod temat bezpieczeństwa i higieny pracy.

Narzędzia pneumatyczne oraz elektryczne to kolejna szeroka grupa produktów, które można dostać w tym sklepie. Są także rozliczne narzędzia ogrodnicze dedykowane amatorom i profesjonalistów obróbki terenów zielonych. Warto też mieć na oku kategorię z wyprzedażami, gdzie można znaleźć wysokiej klasy narzędzia tego producenta w naprawdę okazyjnych cenach. Zawsze też można liczyć na pomoc sympatycznego i wykwalifikowanego personelu, co uprzyjemnia cały proces zakupowy.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

1 Komentarz

  1. Damian pisze:

    Dziękuję za podzielenie się tymi informacjami. Fajnie, że obecnie mamy do dyspozycji tak duży wybór najóżniejszych sklepów internetowych, w których każdy może kupić, to co mu jest potrzebne. Natomiast jeśli chodzi o narzędzia dla majsterkowiczów przeglądając różne opcje, natrafiłem na domitech.pl i muszę przyznać, że ich asortyment robi wrażenie. Szeroki wybór, konkurencyjne ceny i fachowa obsługa to coś, czego szukałem. Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy jeszcze nie znają tego sklepu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>