Profesjonalny gabinet stomatologiczny

Gabinet stomatologiczny Wrocław to miejsce, do którego wiele osób udaje się z konieczności. Nie każdy zdaje sobie sprawę, z tego jak ważna dla naszego zdrowia jest profilaktyka zębów. Może ona zapobiec wielu niebezpiecznym chorobom, które w konsekwencji mogą doprowadzić do przedwczesnej utraty zębów i konieczności zastosowania implantów. Podczas wyboru dentysty należy kierować się przede wszystkim profesjonalizmem i wiedzą. Tylko skrupulatne działania wykonywane z należytą starannością są w stanie przynieść oczekiwany efekt. Pracownia, która gwarantuje zaspokojenie tych wszystkich oczekiwań to Omnident. Zatrudniony personel to osoby posiadające szeroką wiedzę z dziedziny stomatologii oraz ortodoncji. Ich indywidualne podejście oraz tworzenie miłej atmosfery sprawia, że znika strach i obawy, a wizyty dentystyczne są wspominane z uśmiechem.

Wszelkie badania oraz zabiegi lecznicze wykonywane w gabinecie stomatologicznym Wrocław odbywają się przy zachowaniu całkowitej sterylności. Urządzenia, których używają nasi lekarze wykonane są z dbałością o każdy szczegół, z materiałów gwarantujących bezpieczeństwo i niepowtarzalny komfort. Jako jeden z naszych priorytetów traktujemy szkolenia i kursy dla naszych pracowników, tak aby mogli oni elastycznie dopasowywać się do Państwa potrzeb.

Nasza oferta składa się między innymi z:

 • Badania profilaktyczne
 • Rekonstrukcja kości
 • Redukcja osadów nazębnych
 • Prześwietlenie zębów
 • Leczenie chorób jamy ustnej
 • Fluoryzacja
 • Wypełnianie ubytków

Przygotowanie uzębienia do zastosowania aparatów ortodontycznych

Każdy pacjent może skorzystać z dodatkowego znieczulenia, które sprawia, że dany zabieg staje się całkowicie bezbolesny. Dla rodziców i najmłodszych stworzyliśmy fachowy program adaptacyjny, który ułatwia dzieciom przystosowanie się do wizyt u dentysty. Ponadto nasi lekarze w formie zabawy przedstawiają jak prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej. Pomaga to uczyć dzieci, że o zdrowie uzębienia należy troszczyć się od samego początku.

Komentarzy

 1. jaskier pisze:

  Na https://www.dentestetica.pl/ortodoncja-invisalign/leczenie-invisalign-krok-po-kroku znalazłam świetną metodę prostowania zębów nie za pomocą zwykłego aparatu, ale przy użyciu nakładek, które są niewidoczne. Może wiecie, ile kosztuje cały proces leczenia i jak długo trzeba nosić takie nakładki? Czy efekt jest tak samo dobry jak w przypadku zwykłych aparatów? Zależy mi na opinii osób, które już takie nakładki nosiły.

 2. Radosław pisze:

  Wygląda na to, że praktyka dentystyczne to całkiem dobry sposób na inwestycję kapitału. Ważne tylko by w gabinecie zatrudnić odpowiednich specjalistów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>