4 przydatne funkcjonalności, które posiadają scyzoryki

20210921130241_g078bfcdb8cc371560932b51c79b1ebb9a4abc374afc5b15fd773aaac4b18ced0f5a21380ff62449170abf0fdccec652e_640.jpgMało które wielofunkcyjne narzędzie jest tak przydatne jak scyzoryk turystyczny. Scyzoryki posiadają wiele różnych praktycznych funkcji, a niewątpliwie najbardziej niezawodny z nich jest scyzoryk szwajcarski. Sprawdzimy dziś, jakie przydatne zastosowania mogą posiadać te narzędzia i dlaczego warto mieć w domu chociaż jeden z nich.

Nóż w kieszeni – ostrze i szpikulec

Wszystkie szanujące się scyzoryki wielofunkcyjne muszą posiadać zestaw ostrzy. Najlepiej, by noże wykonane były ze stali nierdzewnej, dzięki czemu multitool będzie miał zdecydowanie dłuższą żywotność. Ilość narzędzi i rodzaj ostrza zależy oczywiście od konkretnego modelu oraz od potrzeb, jakie mają użytkownicy. Przy okazji wybierania ostrza, zadbaj też, by Twoje narzędzie posiadało funkcję ostrzałki do noży, która przecież stanowi niezbędne wyposażenie każdego domu.

Niezbędnik w każdym domu – nożyczki

Nożyczki należą do tych przyrządów, które mają zaskakującą tendencję do zawieruszania się w różnych zakamarkach domu i nigdy nie dają się znaleźć, gdy najbardziej ich potrzebujemy. Dlatego warto mieć zawsze pod ręką scyzoryk posiadający funkcję nożyczek. To niezwykle funkcjonalne narzędzie będzie łatwiejsze również do zabrania ze sobą w każdą podróż, czy wyprawę w nieznane. Wymarzony scyzoryk możesz dodatkowo wybierać spośród modeli zawierających ostrza i ostrzałki do noży, dzięki czemu żadna sytuacja Cię nie zaskoczy.

Świat stanie przed Tobą otworem – otwieracz do puszek i butelek

Jeśli często zdarza Ci się spędzać czas w plenerze, z pewnością nie raz zdarzyło Ci się napotkać przeszkodę w postaci kapsla lub puszki broniących dostępu do cennej zawartości, na którą aktualnie masz ochotę. Scyzoryk wrzucony do plecaka lub kieszeni może wybawić Cię od tego kłopotu. Już nigdy los nie zmusi Cię do rezygnacji z konserw lub innych produktów podczas biwaku w lesie, plenerowego spotkania z przyjaciółmi, czy wszędzie tam, gdzie poniesie Cię chęć przygody.

Wykręcaj co chcesz – śrubokręty i korkociągi

Poluzowana śrubka w uchwycie szafki oraz butelka wina nie będą już wyzwaniem jeśli będziesz posiadać scyzoryk wyposażony w śrubokręt i korkociąg. Funkcjonalność tego narzędzia, zwłaszcza jeśli posiada również kombinerki i ostrzałkę do noża, jest niezaprzeczalna zarówno przy remoncie, jak świętowaniu po jego zakończeniu. Produkt tego typu sprawdzi się jako doskonały prezent dla majsterkowiczów. Po więcej inspiracji zajrzyj na scyzoryki.pl.

Szkiełko i oko uczonego

Jeśli często masz do czynienia z dokumentami albo małymi obiektami, scyzoryk również jest narzędziem na dla Ciebie. Wystarczy, że wyposażony jest w szkło powiększające, pozwalające na dostrzeżenie tego, co chciałoby się ukryć przed Twoim wzrokiem. Upewnij się też, że wybrany przez Ciebie produkt ma w swojej kolekcji narzędzi także długopis. Nigdy nie wiadomo, kiedy trzeba będzie podpisać jakiś dokument albo włożyć swój numer telefonu za wycieraczkę innego samochodu!

scyzoryki.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>