Sale konferencyjne w okolicach lotniska w Warszawie

Okolice lotniska w Warszawie są idealnym miejscem na konferencje, spotkania lub seminaria. Każdego dnia spotykają się tu biznesmeni i goście z całego świata. Dzięki licznym możliwościom dojazdu, zarówno dalekobieżnym i regionalnym, jak również z kapitalnym dostępem do autostrady, lotnisko jest w zasięgu ręki.

konferencje oferujemy

Warunki jakie oferują warszawskie sale konferencyjne znajdujące się przy lotnisku są wyjątkowe. Znajdziesz tam wszystko, czego potrzebujesz do organizacji udanego wydarzenia. Na stronie www.warszawa.salekonferencyjne.pl możesz z łatwością sprawdzić, jakie opcje są dostępne. Komfort, wygoda i szeroki zakres usług jakie tam znajdziesz – na pewno Cie przekonają.

Sala konferencyjna w okolicy warszawskiego lotniska – czego się spodziewać?

Szukasz miejsca, które zapewni Ci zaawansowane techniki prezentacji i catering o najwyższym standardzie? A może chodzi o opcje, jaką jest spotkanie plus oferta zakwaterowania z jednego źródła? Czy potrzebujesz miejsca z wystarczającą ilością miejsca dla kilkuset osób, które poradzi sobie z największymi wydarzeniami? Nie ma problemu!

Dodatkowe ogromne korzyści podjęcia decyzji o organizacji konferencji w jednej sal przy lotnisku jest to, że zajmie Ci to minutę bądź kilka (w zależności, która opcję ostatecznie wybierzesz), aby dostać się do stanowiska odprawy z sali konferencyjnej. Jednak skorzystasz nie tylko z małej odległości do lotniska. Dzięki takiej centralnej lokalizacji można z łatwością dotrzeć i do innych istotnych terenów i ośrodków w Warszawie – w równie krótkim czasie.

Warszawskie sale konferencyjne przy lotnisku – którą wybrać?

Zdecydowanie masz w czym wybierać. Poniżej kilka przykładowych sal konferencyjnych, od których możesz zacząć poszukiwanie tej idealnie dopasowanej do Twoich potrzeb biznesowych.

  • Centrum Konferencyjne Golden Floor Plaza, Al.Jerozolimskie 123a

  • DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw, ul. Skalnicowa 21

  • Centrum Konferencyjne NIMBUS, Aleje Jerozolimskie 98

  • ArtHotel Stalowa52, ul. Stalowa 52

  • Olkuska – Sale Szkoleniowe, ul. Olkuska 7

Lokalizacja jest kluczem do udanego spotkania poza siedzibą firmy. Idealna przestrzeń spotkań jest odpowiednio zlokalizowana dla wszystkich uczestników, stąd przy lotnisku zwykle zdają się być optymalne. Takie sale są dostępne dla wszystkich, a nie schowane w bocznej uliczce, której nikt nie może znaleźć. Popatrz też na to, czy rozważana przez Ciebie sala ma odpowiedni i bezpłatny parking dla wszystkich przyjeżdżających lub łatwy dostęp do transportu publicznego. Jeśli większość uczestników podróży korzysta z lotniska – zawsze pierwszeństwo powinno mieć miejsce w pobliżu niego. Po zapoznaniu się z ogólnymi wymaganiami dotyczącymi obszaru i bliskości można szybko zawęzić listę opcji.


Jednak pamiętaj też, by mieć realistyczne oczekiwania co do liczby i miejsca. Jeśli masz wątpliwości, zaokrąglij w górę, ponieważ źle to wpłynie na morale, jeśli spróbujesz „upchać” 200 osób w przestrzeni przeznaczonej dla 150. Daj także ludziom wystarczająco dużo miejsca, zwłaszcza jeśli próbujesz komuś zaimponować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>