Specjalista ds. Obsługi Stałego Klienta Telewizji Cyfrowej

4Call.pl to nowoczesna i rozwijająca się firma z wieloletnim stażem oferująca usługi zakresie po sprzedażowej obsługi klienta, jak i również realizację projektów sprzedażowych. To firma, w której każdy, kto chce sprawdzić się w roli telemarketera ma szanse na rozwój zawodowy, fachową pomoc liderów i dobrą zabawę połączoną z licznymi konkursami sprzedażowymi i nagrodami.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko :

Specjalista ds. Obsługi Stałego Klienta Telewizji Cyfrowej

Jeśli jesteś osobą komunikatywną o optymistycznym nastawieniu do życia i pełną energii, zgłoś się do nas!

Zapraszamy także uczniów i studentów – u nas masz możliwość ustalenia elastycznego grafiku tak, aby praca nie kolidowała z Twoją nauką :)

Co będzie należało do Twoich zadań?
– telefoniczna obsługa stałego Klienta w zakresie usług takich, jak: internet, telewizja i telefonia – jedynie połączenia przychodzące
– udzielanie informacji oraz pomoc dotyczącą płatności, faktur i problemów technicznych
– dosprzedaż usług dodatkowych oraz realizacja założonego celu sprzedażowego i jakościowego
– kształtowanie lojalności oraz pozytywnego wizerunku firmy

Czego wymagamy?
– komunikatywności, kreatywności, zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań
– dobrej organizacji pracy, samodzielności
– min. średniego wykształcenia

U nas nie musisz posiadać doświadczenia w obsłudze Klienta – wszystkiego Cię nauczymy :) Organizujemy bezpłatne szkolenia, w trakcie których zdobędziesz wiedzę oraz umiejętności potrzebną do obsługi Klienta.

Co oferujemy?
– stałą pracę oraz stabilne zatrudnienie
– elastyczny grafik, który możesz indywidualnie dopasować
– wynagrodzenie na poziomie ok.12zł/h brutto, składające się ze stałej podstawy (do 10,5zł/h brutto) oraz premii uzależnionej od wyników
– możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku – u nas 85% kadry zarządzającej zaczynało pracę od słuchawek :)
– system profesjonalnych szkoleń oraz opiekę doświadczonego lidera, który jest zawsze do Twojej dyspozycji – za odbyte szkolenie wstępne płacimy 400zł!
– motywujący system premiowy, liczne konkursy i możliwość zdobycia dodatkowych bonusów – u nas za każdego poleconego znajomego, który podejmie pracę w naszej firmie, płacimy 200zł :)
– pracę w młodym zespole oraz miłej i przyjaznej atmosferze :)
Nie czekaj, prześlij CV na adres: rekrutacja@4call.pl a my na pewno odpowiemy.

Masz pytania? Zadzwoń: 660 691 100 lub skontaktuj się z nami przez Skype: jkarabasz_datacontact

Znajdź nas na facebook’u : www.facebook.com/4call.bb

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29.08.1997. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr101, poz.926).”

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>