Spóźniony do pracy? Szybkie sposoby dostania się do firmy

10-typical-excuses-for-being-late-to-work

Komunikacja ważną częścią życia

W codziennym życiu niezmiernie ważnym aspektem jest komunikacja. I nie chodzi tylko o komunikację międzyludzką, chociaż ona również odgrywa znaczącą rolę na wielu płaszczyznach życia. Chodzi o bardziej przyziemną rzecz, jaką jest… sposób poruszania się różnymi środkami komunikacji w awaryjnych sytuacjach. Z pewnością każdy z nas znalazł się chociaż raz w takiej sytuacji, kiedy musiał się znaleźć w danym miejscu w bardzo krótkim czasie. Często są to dość błahe sposoby, takie jak zaspanie, zepsucie własnego auta czy spóźnienie na autobus. W takiej chwili nachodzi nas gonitwa myśli, w jaki sposób szybko dostać się do pracy.

Szybkie sposoby komunikacji

W kryzysowych momentach warto jest mieć chociaż jeden skuteczny sposób na szybką komunikację. Jednym z takich sposobów może być metro. Chociaż nie jest dostępne jeszcze we wszystkich miastach Polski, z sukcesem sprawdza się chociażby w stolicy. Ze względu na tor jazdy stworzony tylko dla tego środka komunikacji, metro porusza się szybko i nie musi stać w korkach. Z tego względu oraz niskiej opłaty za przejazd ten środek komunikacji zyskuje na popularności.

Taksówka jest kolejnym, popularnym sposobem na szybki przejazd między dwoma miejscami. W kryzysowych sytuacjach warto skorzystać z usług taksówki chociażby ze względu na dobrą znajomość topografii miasta, dzięki czemu można ominąć zakorkowane w mieście miejsca oraz często skrótami dotrzeć na miejsce w zaskakująco krótkim czasie. Potrzebując dostać się gdzieś w krótkim czasie można sięgnąć po… rower.

sklep z rowerami Kazoora Ursynów WarszawaPojazd jeszcze kilka lat temu kojarzony z czasem dzieciństwa oraz jednym z prezentów komunijnych, od kilku lat niepodzielnie króluje na naszych drogach. Plusem jednośladu jest to, że można nim jeździć zarówno po drodze, jak i chodniku. Ponadto powstaje coraz więcej ścieżek dla rowerzystów, co umożliwia przejazd w miejscach, gdzie ograniczony jest ruch samochodowy.

Dotychczas wymienione sposoby są znane wszystkim, chociaż nie zawsze przychodzą nam do głowy w chwilach pośpiechu. Jeśli zależy nam na czasie, można skorzystać z jeszcze jednej alternatywy, jaką daje nam firma General Aviation. W szeregu jej usług jest opcja Sky Taxi. Jest to dość rzadko wykorzystywana metoda poruszania się, łącząca w sobie zalety taxi z lotem w przestworzach. Samoloty śmigłowe, którymi dysponuje firma mogą lądować zarówno na betonowym jak i trawiastym lotnisku, dzięki czemu może zatrzymać się jak najbliżej docelowego miejsca podróży, unikając ulicznych korków.

Którą metodę wybrać

Oczywiście życzymy, aby nikt nie musiał spieszyć się do pracy z powodu zaspania czy innej nieprzyjemnej sytuacji. Gdy się to jednak zdarzy, warto wziąć pod uwagę nasze wyżej wymienione sugestie. W zależności od dystansu, jaki mamy do pokonania oraz dostępności środków komunikacji, możemy wybrać ten najwygodniejszy dla nas. Lot samolotową taksówką może być doskonałą przygodą, która może nie zdarza się zbyt często, ale może być wstępem do czegoś nowego, jak chociażby nowa pasja.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>