Stos papierów na biurku?

141983845464030000

Masz już dosyć ciągłej konieczności drukowania i składania podpisów na fakturach? Mogłoby się wydawać, że w świecie nowoczesnych technologii tego rodzaju procedury są już nieco przestarzałe. Cóż, to prawda, zważywszy na fakt, iż pochłaniają one mnóstwo czasu, który można by wykorzystać w znacznie bardziej korzystny dla naszej firmy sposób.

E-faktura – nowoczesność w Twojej firmie

To zabrzmi jak truizm, ale konieczność obsługi faktur pochłania mnóstwo czasu. Na początek, taki dokument trzeba wydrukować, potem podpisać, potem zanieść na pocztę… Krótko mówiąc, mnóstwo czynności, które same w sobie niekoniecznie muszą przynieść pożytek naszej firmie. A co zrobimy, jeśli na poczcie będzie kolejka? Tego rodzaju dylematy pojawiają się każdego dnia w każdym polskim przedsiębiorstwie. Z drugiej strony, systemy obsługi e-faktur dostępne na polskim rynku znacznie ułatwiają całą obsługę obiegu firmowych dokumentów. Jest to szczególnie godne polecenia, bo od niedawna faktury wystawiane online nie potrzebują już podpisu. Sam dokument, wysłany za pomocą platforma F4you, na przykład, dotrze do naszego kontrahenta w rekordowo krótkim czasie, co jest znaczna zaletą, zważywszy na opieszałość polskich urzędów pocztowych.

Na czym to polega?

Aby wystawić fakturę elektroniczną nie trzeba już żadnego skomplikowanego oprogramowania. Wystarczy zakup licencji, na przykład na platformę F4you, a uzyskamy dostęp do programu, który pozwoli nam wystawiać faktury online. Nie tylko zyskamy czas, ale i pewność, że faktura dojdzie do płatnika – dla sprawdzenia tego mamy również możliwość otrzymania potwierdzenia odbioru dokumentu. Korzystanie z takiej platformy znacznie ułatwia też ogólny obieg dokumentów, bo od tej pory będziemy mogli bez problemu, w każdej chwili, przesłać swojemu księgowemu poszczególne dokumenty online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>