Streszczenia książek biznesowych dla ludzi przedsiębiorczych

 thought-catalog-o0Qqw21-0NI-unsplash

Streszczenia książek biznesowych to świetne rozwiązanie dla tych, którzy – gdyby tylko mogli – czytaliby kilka książek o biznesie dziennie. Jedno opracowanie można bowiem przeczytać lub odsłuchać w zaledwie 15 minut. Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj o tym, czym są streszczenia książek biznesowych, jakie korzyści pociąga za sobą ich czytanie i co oznaczają one dla Twojego biznesu.

Poznaj streszczenia książek biznesowych

To nie jest innowacyjny pomysł, by treść książek zamieniać w streszczenia. Najpewniej korzystałeś już z nich wcześniej na studiach czy w szkole podstawowej na lekcjach języka polskiego. Czasem były one jedynym sposobem na zdanie egzaminu, innym razem doskonałą formą powtórki tuż przed. Podobnie jest z książkami o biznesie, które teraz możesz poznać w szybkiej i wygodnej wersji opracowania.

Streszczenia książek biznesowych to esencja tego, co ich autorzy chcieli przekazać. Najważniejsze myśli, wskazówki i rady rozpisane rozdział po rozdziale, by całość lektury możliwa była do poznania w około 15 minut. W Fabryce Wiedzy znajduje się obecnie 476 książek biznesowych i samorozwojowych, a ich liczba rośnie z tygodnia na tydzień. Wśród nich znajdziesz zarówno znane nam całym świecie bestsellery, jak i nowe wydawania krajowych oraz zagranicznych ekspertów.

Do najchętniej czytanych pozycji należą: „Bogaty ojciec, biedny ojciec” Roberta T. Kiyosakiego, „Firma, czyli Ty” Paula Jarvisa czy „Atomowe nawyki. Drobne zmiany, niezwykłe efekty” Jamesa Cleara. Pierwszą z nich, książkę Kiyosakiego, za darmo przeczytasz jako zarejestrowany użytkownik.

Szybsza i łatwiejsza nauka o biznesie

Czytanie streszczeń książek biznesowych to nawet 32 razy szybsze zdobywanie wiedzy z dziedziny biznesu, marketingu, sprzedaży, inwestycji, finansów czy rozwoju osobistego. Książki, których czytanie normalnie zajęłoby Ci kilka lat, możesz poznać w przeciągu miesięcy. Zaoszczędzony czas poświęcisz temu, co uznasz za słuszne – budowaniu firmy, rodzinie czy pasji?

To wygodne, bo zamiast szukać, zamawiać lub wypożyczać książki, masz je wszystkie dostępne w jednym miejscu. Łatwo wyszukujesz tytuł, którym jesteś zainteresowany. Jeśli prowadzisz samochód, możesz wybrać streszczenie w wersji audio. W ten sposób, zamiast dodawać na długą listę książek do przeczytania kolejną z nich, po prostu szybko sprawdzasz – o czym ona jest, czy porusza nieznane Tobie jeszcze tematy, czy czas poświęcony na przeczytanie całości będzie tego wart.

Jedno streszczenie to średnio około 78 groszy. Streszczenie niemal 500 książek biznesowych to koszt, który normalnie poniósłbyś przy zakupie zaledwie kilku wartościowych książek. To więc nie tylko skuteczna, ale i tania forma nauki. Atrakcyjna szczególnie dla tych, którzy chcieliby poznać podstawy wielu dziedzin bez kupowania drogich kursów czy szkoleń.

Czego nauczą Cię streszczenia książek biznesowych?

Streszczenia książek biznesowych to szybka, łatwa i tania metoda zdobywania wiedzy. Czy wiesz jednak, jak zdobycie wiedzy biznesowej realnie wpłynie na Ciebie i Twoją firmę? Spróbujmy to przewidzieć, wykorzystując możliwe do osiągnięcia umiejętności.

Streszczenia książek biznesowych sprawią, że…

  • poznasz sprawdzone strategie marketingowe,

  • zdobędziesz umiejętności skutecznej sprzedaży,

  • dowiesz się, jak pisać teksty reklamowe,

  • poznasz biografie największych przedsiębiorców i odkryjesz sekret ich sukcesu,

  • zbudujesz silną markę i zadbasz o swój wizerunek,

  • jako pracownik zdobędziesz awans lub wymarzoną od dawna podwyżkę,

  • nauczysz się wyceniać swoją pracę i przedstawiać klientom atrakcyjną ofertę,

  • zaczniesz świadomie rozporządzać swoimi finansami osobistymi i firmowymi,

  • przekonasz się, ile jest w Tobie ukrytej motywacji do działania, przedsiębiorczości i samozaparcia,

a nie jest to wszystko!

Zdobyta z pomocą streszczeń książek biznesowych wiedza pozwoli Ci zwiększyć zarobki, zyskać więcej czasu na to, co jest dla Ciebie ważne, skuteczniej zarządzać swoim biznesem czy lepiej orientować się na rynku pracy jako pracownik.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>