Szukasz sali konferencyjnej? Polecamy ofertę na Ogrodowej 58

142255350906680600

Nowoczesne Centrum Biznesowe Ogrodowa58 w swojej ofercie ma 11 w pełni wyposażonych sal konferencyjnych, w których odbyło się setki konferencji i szkoleń. Lokalizacja w centrum Warszawy, bardzo dobry dojazd komunikacją miejską i położone w pobliżu hotele – To tylko nieliczne powody, dla których warto zwrócić uwagę na ich ofertę.

Miejsc w Warszawie gdzie można zamówić salę konferencyjną jest mnóstwo – Z pewnością najwięcej w całej Polsce. Jednak co jest najważniejsze dla firmy lub osoby, która poszukuje sali konferencyjnej:

  1. Wyposażenie sali – Musi robić wrażenie na osobach uczestniczących w konferencji lub szkoleniu. Wygodne krzesła, oświetlenie, odległość uczestników od rzutnika i wiele innych kwestii wpływa na to, że pomimo tej samej ceny, jedna sala znacznie częściej jest w użyciu.

  2. Cena za salę – Szukamy takiej sali, na którą nas stać. Na nic świetne wyposażenie, jeśli nie jesteśmy w stanie zapłacić za salę.

  3. Wielkość sali – W momencie jak zbieramy osoby chętne na szkolenie, ustalamy szacowaną ilość osób. Jeżeli znacznie się zwiększy, to dobrze, jeśli w tej samej lokalizacji istnieje możliwość zamiany sali na większą. Nie trzeba będzie zmieniać miejsca spotkania, które jest również istotne.

  4. Lokalizacja sali – Bez względu na miejscowość, powinna być w centrum lub jego pobliżu. W centrum mamy dużą ilość hoteli, łatwe przemieszczanie środkami miejskiej komunikacji i inne atrakcje.

Punktów byłoby oczywiście dużo więcej, ale te 4 są brane głównie pod uwagę przy wyborze sali konferencyjnej. Wszystkie te punkty spełniają sale konferencyjne w Centrum Biznesowym Ogrodowa58. 11 sal konferencyjnych podzielonych na 3 kategorie wedle ilości osób, a każda sala oferuje 4 układy miejsc siedzących.

Ulica Ogrodowa 58 znajduje się w pobliżu stacji metra „Metro Ratusz”, skąd można dojechać tramwajem lub autobusem (3 przystanki). W promieniu 1km znajdują się 3 hotele w których można znaleźć miejsce w przypadku szkoleń kilkudniowych, lub Centrum Biznesowe Ogrodowa58 zajmie się poszukiwaniem miejsc noclegowych wedle wskazanych wytycznych.

Co jeszcze oferuje Ogrodowa 58

25 000 metrów kwadratowych powierzchni to nie tylko sale szkoleniowe i konferencyjne. Znajdują się tam powierzchnie usługowe i biurowe. Bardzo dużo firm korzysta ze wspólnej powierzchni biurowej, czyli tzw. coworking w 3-6 osobowych pomieszczeniach. Biura na godziny, wirtualne biuro, księgowość i wiele innych opcji, które powinny się znaleźć w centrum biznesowym.

Jednak główny nacisk jest położony na wynajem sal konferencyjnych i z pewnością pojawią się w przyszłości nowe sale. W Warszawie nie jest problemem znalezienie sali konferencyjnej, ale znalezienie takiej, która spełni wszystkie wymagania stanowi problem. Zobacz na ofertę Centrum Biznesowego Ogrodowa 58, a problem powinien zniknąć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>