Nowe domy – Tarnowskie Góry oferują domy na osiedlu Wzgórze Witosa

 paul-kapischka-NLbMgDBio4Y-unsplash

Nowe domy w Tarnowskich Górach oferowane są przez dewelopera Lea Development. Osiedle Wzgórze Witosa to jedna z najbardziej innowacyjnych inwestycji deweloperskich utrzymana w minimalistycznym stylu i wykonana z materiałów przyjaznych środowisku, dzięki czemu poza ergonomią, estetycznym wyglądem charakteryzuje się również energooszczędnością. Oferowane w mieście Tarnowskie Góry nowe domy to doskonały wybór dla osób w różnym wieku – z oferowanych przez nie benefitów skorzystają zarówno seniorzy, osoby wkraczające w dorosłość, jak również rodziny z dziećmi. Dowiedz się dlaczego warto wybrać nowe domy w Tarnowskich Górach i co to miasto ma do zaoferowania swoim mieszkańcom.

Domy – Tarnowskie Góry

Domy w Tarnowskich Górach dostępne są na osiedlu Wzgórze Witosa. Charakteryzuje je doskonała lokalizacja w sąsiedztwie parku Repty Śląskie oraz zjazdu na autostradę A1 oferujące bezproblemowe dostanie się do Krakowa i innych regionów kraju. Poza znajdującą się w bliskim otoczeniu zielenią domy w Tarnowskich Górach zapewniają również oddalenie od centrum miasta, dzięki czemu hałas i szum samochodów nie przeszkadzają w popołudniowym wypoczynku, czy też w trakcie snu. Osiedle Wzgórze Witosa, na którym zlokalizowane są domy, o których mowa to przestrzeń przyjazna osobom w różny wieku – w ich pobliżu znajdują się przestrzenie rekreacyjne, sklepy a także punkty medyczne. Duże znaczenie ma również fakt, że w niedużej odległości od osiedla znajduje się przystanek autobusowy, który pozwala na bezpośredni przejazd z Wzgórza Witosa do centrum miasta Tarnowskie Góry. Poza lokalizacją oferowane w mieście Tarnowskie Góry nowe domy mają do zaoferowania znacznie więcej.

Nowe domy – Tarnowskie Góry to synonim nowoczesności

W naszym odczuciu nowoczesność wyraża się w ergonomii, minimalistycznym, stylowym wyglądzie oraz przyjazności środowisku. Tarnowskie Góry to prężnie rozwijające się miasto zyskujące nowych inwestorów i środki na rozwój swojego potencjału. Właśnie z tego powodu Lea Development podjął się realizacji osiedla Wzgórze Witosa w tym a nie innym mieście. Pragnąc dopasować budownictwo mieszkalne do potrzeb lokatorów na osiedlu Wzgórze Witosa dostępne są lokale wykonane w najwyższym standardzie i charakteryzujące się ergonomią i doskonałym zagospodarowaniem przestrzeni. Każdy budynek wyposażony jest w kilka pokojów znajdujących się na dwóch piętrach, garaż z drogą dojazdową a także działkę, którą można dowolnie zagospodarować. Na korzyść lokatorów świadczy też bezczynszowość oraz budownictwo zapewniające energooszczędność, która znacznie ogranicza koszty ogrzewania lokalu w sezonie grzewczym.

Domy deweloperskie – Tarnowskie Góry to nie tylko realizacje pod klucz

Na osiedlu Wzgórze Witosa oferowane są domy deweloperskie, co oznacza, że nie są one wykonane pod klucz a każde wnętrze można urządzić zgodnie ze swoim pomysłem i potrzebami. Dzięki temu w dowolny sposób zagospodarować można cały lokal i zamieszkać w przestrzeni, która odpowiada indywidualnym preferencjom lokatorów. Przez wzgląd na to, że nie wszyscy czują się specjalistami z zakresu urządzania wnętrz można skorzystać z pomocy studia architektonicznego, które współpracuje z inwestorem Lea Development i to z jego pomocą właśnie stworzyć wymarzone cztery ściany. Sprawdź ofertę lokali dostępnych na osiedlu Wzgórze Witosa pod adresem https://wzgorzewitosa.pl/domy-deweloperskie-tarnowskie-gory/ i już dziś zamieszkaj w Tarnowskich Górach!

Spółka i jej nabycie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>