Kubek termiczny z nadrukiem – sposób na promocję i idealny napój

coffee-6320233_1280Jesteś spragniony produktu promocyjnego, który przyniesie zwrot z inwestycji marketingowej? Kubek termiczny z nadrukiem od lifecreative jest właśnie tym, czego szukasz. Nie bez powodu takie gadżety są bestsellerem. Z każdym łykiem Twoje logo i przekaz brandingowy znajdują się w centrum uwagi Twoich klientów. Zwykle też te same kubki z łatwością pasują do większości samochodowych uchwytów na kubki, możesz być więc pewien, że Twój upominek promocyjny będzie wielokrotnie używany.

Utrzymuj ciepłą kawę lub herbatę w podróży.

Te kubki termiczne z nadrukiem są w pełni izolowane i mają antypoślizgowe dno, aby ograniczyć rozlewanie do minimum. Dzięki lekkim plastikowym lub wytrzymałym opcjom ze stali nierdzewnej na pewno znajdziesz ten kubek, który będzie idealny do Twoich działań marketingowych. Dodaj swoje logo i informacje kontaktowe, aby w pełni wykorzystać te klasyczne promocyjne kubki termiczne dla swoich biznesowych potrzeb.

Zamawianie tych izolowanych kubków samochodowych nie może być prostsze – zrób zakupy online i prześlij swoją niestandardową grafikę lub skontaktuj się z jednym z ekspertów, aby znaleźć i spersonalizować dokładnie taki kubek, jakiego potrzebujesz. Jeśli wybierzesz dobrze to Twój prezent zostanie wykonany dokładnie tak, jak go zatwierdziłeś.

Czym wyróżnia się kubek termiczny z nadrukiem na tle innych gadżetów promocyjnych?

Konstrukcja z podwójnymi ściankami, izolacja próżniowa – to tylko niektóre z terminów, na które możesz natknąć się podczas zakupu niestandardowego kubka lub butelki z nadrukiem i chociaż wszystkie są świetne do kontrolowania temperatury napojów, jeśli nie wiesz, co one oznaczają, równie dobrze mogą być napisane innym językiem. W tym momencie wkraczamy. Oto Twój szybki kurs na temat izolowanych naczyń do napojów, aby pomóc Ci dowiedzieć się, jaki rodzaj butelki lub kubka termicznego jest dla Twoich działań marketingowych odpowiedni.

Konstrukcja z podwójną ścianą

Większość poziomów izolacji składa się z konstrukcji dwuściennej, która różni się w zależności od produktu, ale dwa główne cele tego konkretnego projektu pozostają takie same. Mają na celu wyeliminowanie kondensacji na zewnętrznej ściance pojemnika, gdy jest on wypełniony zimną cieczą oraz utrzymanie wewnętrznej temperatury pojemnika, gdy jest on wypełniony gorącą cieczą. Istnieje kilka różnych rodzajów izolacji podwójnych ścianek do podróżnych naczyń do napojów, a sposób działania każdego z nich określa zarówno czas, przez jaki pojemnik może utrzymywać napój w stanie gorącym lub zimnym. Jednym ze sposobów, w jaki mogą się różnić, jest zawartość między dwiema ścianami. Na przykład – izolacja powietrzna to standardowa konstrukcja z podwójnymi ścianami, w której między ścianami wewnętrznymi i zewnętrznymi nie ma nic poza – powietrzem. Izolowane pianką pojemniki o podwójnych ściankach, mają jeszcze większą kontrolę temperatury, przy średniej konserwacji zimnych napojów w okresie 6 godzin, a ciepłych – jest czas około trzech godzin. To po prostu robi niemałe wrażenie!

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>