Zdobądź pracę marzeń!

Zdobądź pracę marzeń!

Lubisz pracować z ludźmi i uważasz, że w takiej pracy odnalazłbyś się najlepiej? Praca z innymi ludźmi jest stworzona dla Ciebie?

W takim razie dobrze trafiłeś :)

Aktualnie do naszego Biura poszukujemy osób odpowiedzialnych za telefoniczną obsługę Klienta.

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

Obsługa połączeń przychodzących od stałych Klientów dostawcy Internetu i telewizji cyfrowej oraz udzielanie informacji i pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Czego wymagamy?

Jedynie dyspozycyjności, dobrej dykcji i takiego banału jak uśmiech na twarzy ;)

Nie wymagamy doświadczenia! Wszystkiego nauczymy Cię od początku.

Zapewniamy profesjonalne szkolenie wstępne, które będzie odbywać się w naszym biurze i za które wypłacimy Ci wynagrodzenie – 400zł.

Co oferujemy ponadto?

– Wynagrodzenie składające się ze stałej podstawy (do 10,5zł/h brutto) oraz premii sprzedażowej.

– Jasne warunki współpracy oraz możliwości rozwoju – nasi liderzy oraz koordynatorzy również rozpoczynali pracę na słuchawkach ;)

Tym, co nas wyróżnia spośród innych firm to podejście do wykonywanej pracy. Jeśli szukasz miejsca, do którego mógłbyś przychodzić codziennie z przyjemnością i z chęcią wykonywać swoje obowiązki w gronie przyjaznych i zawsze pomocnych osób, to trafiłeś w odpowiednie miejsce! Tylko u nas możesz pracować w zawsze miłej i koleżeńskiej atmosferze oraz zgranym zespole, który nie toleruje smutnego wyrazu twarzy!

U nas nie spotkasz się ze stagnacją ani sztywnymi godzinami pracy – dajemy Ci możliwość wyboru godzin, w jakich chcesz pracować.

Chcesz trafić do naszego zespołu? Nic prostszego – wyślij swoje CV na adres: rekrutacja@4call.pl a my skontaktujemy się z Tobą!

Masz pytania, wątpliwości? Porozmawiaj z nami a udzielimy Ci wszystkich interesujących Cię informacji.
Zadzwoń pod numer: 660 691 100 lub skontaktuj się z nami przez Skype’a: jkarabasz_datacontact

Czekamy na Ciebie!

Więcej o nas na : www.facebook.com/4call.bb

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29.08.1997. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr101, poz.926).”

1 Komentarz

  1. Bestia pisze:

    heheh 4Call praca marzeń. z pewnością. Praca może tak, ale nie zyski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>