Sala konferencyjna na prestiżową konferencje nad morzem

14

Wydaje się, że w ciągu ostatniego stulecia zmieniło się milion rzeczy w zakresie prowadzenia działalności. Pojawiały się i znikały trendy, od noszenia teczek po wysyłanie faksów itp. Jednak jedna rzecz pozostaje niezmienna: ludzie muszą się spotykać, a kiedy to robią, nie ma lepszego miejsca niż sala konferencyjna. Dla zwiększenia prestiżu Twojego spotkania na konferencje, proponujemy sale konferencyjne w czterogwiazdkowych hotelach nad morzem. Zapoznaj się z ofertą Hotelu SPA Faltom, a będzie to miłość od pierwszego wejrzenia.

Lokalizacja i okolice hotelu

Hotel znajduje się zaledwie 8km od centrum Gdyni oraz 25km od portu lotniczego Gdańsk-Rębiechowo. Taka dogodna lokalizacja pozwala na szybki dojazd do centrum któregokolwiek miasta Trójmiasta, a także Półwyspu Helskiego. W okolicy hotelu znajduje się wiele atrakcji, o których możesz poczytać na stronie http://www.nadmorzem.salekonferencyjne.pl/ , a także zapoznać się z pełną ofertą tego lub innych hoteli. W pobliżu są między innymi Klub filmowy, Aquapark, Rezerwat Przyrody Beka.

Sale konferencyjne i konferencje w Faltom****

Hotel dysponuje 12 salami z systemem klimatyzacji i nowoczesnym sprzętem wysokiej jakości. Sale konferencyjne są dostosowane do dowolnej ilości osób, zarówno na małe kameralne spotkania, jak i duże konferencje – największa sala konferencyjna pomieści do 800 osób. Nadmorski Pensjonat Faltom oferuje również organizację konferencji do 100 osób w oddzielnym obiekcie z widokiem na Zatokę Pucką, a równocześnie zaprasza do skorzystania z oferty noclegowej w pokojach z widokiem na morze.

Baza noclegowa hotelu i atrakcje

Hotel SPA Faltom Gdynia Rumia**** dysponuje 230 miejscami noclegowymi w pokojach typu Standard, Lux lub Apartament – nie musisz się więc martwić o żadnego ze swoich wymagających Gości. Gościom hotelu przysługuje się także nieograniczony dostęp do Aqua Centrum, Salka Gier, siłownia, Ogród Hotelowy oraz Night Club. Hotel zaprasza również do skorzystania z oferty gastronomicznej tutejszej restauracji Perłowej lub Zielonej, serwującej wspaniałe dania dla wrażliwych podniebień.

Zobacz, co Bałtyk ma Tobie do zaoferowania!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>