Gdzie kupić dobre artykuły BHP ?

142383561961856300

Bezpieczeństwo i higiena pracy to podstawowa sfera, o którą powinien dbać pracodawca. Bez względu na to jaki jest profil działalności firmy i z jakimi zadaniami przyjdzie zmierzyć się jej personelowi, przystępując do pracy ludzie zawsze muszą być pewni, że są zabezpieczenie w odpowiedni sposób.

Jak jednak wybrać dobre produkty na dzisiejszym, przesyconym ofertami rynku? Okazuje się, że może to nie być wcale takie proste, na jakie zdaje się wyglądać. Znacznie prościej jest odpowiedzieć na to pytanie w nieco inny sposób, wskazując dobry sklep handlujący tego typu artykułami.

Stacjonarnie czy internetowo?

W obecnych czasach podmioty handlujące artykułami bhp funkcjonują nie tylko na rynku tzw. stacjonarnym, lecz coraz częściej w formie sklepu internetowego. Ma to zarówno swoje zalety, jak i wady. Zaletą jest niewątpliwie o wiele większa możliwość przyjrzenia się ofercie różnorodnych podmiotów. Jest to o wiele trudniejsze w przypadku sklepów stacjonarnych, gdzie musielibyśmy odwiedzać każdy z osobna, na same przejazdy poświęcając nie małą ilość czasu. W przypadku sklepów internetowych taki problem odpada – mamy do nich dostęp o każdej porze dnia i nocy, dzięki temu możemy przyglądać się ofertom w tzw., międzyczasie, gdy mamy akurat wolną chwilę.

Główna wada jest natomiast bardzo prozaiczna – nie mamy możliwości spojrzenia na produkt w sposób bezpośredni, przyjrzenia się z bliska jego właściwościom i ocenienia ich. Mamy taką możliwość w sklepach stacjonarnych. Wady wynikające z charakteru jednego rodzaju sklepów są więc zaletami w przypadku rodzaju drugiego.

Kupując w Internecie zawszę mamy możliwość zwrotu towaru. Obecnie czas na wymianę lub zwrot wynosi 14 dni roboczych. Zmniejsza to w znacznym stopniu ryzyko zakupu niewłaściwego artykułu.

Kupujemy artykuły BHP w internecie

W przypadku artykułów bhp, dobrym pomysłem wydaje się jednak skorzystanie z oferty sklepów internetowych. Możemy więc śmiało kupić w sieci np. kamizelki i koszulki odblaskowe, rękawice ochronne, maski przeciwpyłowe, okulary ochronne, czy też ochraniacze na kolana. Produkty takie bowiem, z racji swojego charakteru, nie wymagają przecież, aż tak dokładnego zlustrowania i dopasowania do indywidualnego użytkownika. Do tego możemy zawsze poszukiwać, i to najczęściej z pozytywnym skutkiem, ofert z niższymi cenami za dany produkt.

Kupując  artykuły BHP jak spodnie, buty robocze, kurtki,  okulary lub maski ochronne warto skorzystać z możliwości jakie daje nam Internet. W sklepach Internetowych produkty są tańsze a dostawa zamówienia zwykle odbywa się w ciągu 2 – 3 dni roboczych. Wiele osób docenia sklepy online również ze względu na unikalny charakter oferty. To właśnie w tego typu sklepach dostępne są produktach, których nie znajdziemy w tradycyjnych sklepach.

Przykładem dobrego z klepu z artykułami BHP jest –  Beta24.pl
Na pytanie więc “Gdzie kupić dobre artykuły BHP ?” odpowiedź właściwa będzie brzmiała “W Internecie”.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Komentarzy

 1. Kamil pisze:

  Z doświadczenia wiem, że lepiej jest dokonywac takich zakupów w sklepie stacjonarnym. Wtedy wiemy jak dany artykuł wygląda w rzeczywistości.
  Dobrym pomysłem jest ten obejrzenie sprzetu danej marki w sklepie a potem wyszukanie takiego samego, tej samej marki w internecie, w korzystniejszej cenie.

 2. Krzysztof pisze:

  Ceny w tradycyjnych sklepach nie mogą się równać z Internetem. Dodatkowo nie muszę tracić czasu na szukanie miejsc parkingowych czy stanie w kolejkach. Kilka klików i gotowe.

 3. Kris pisze:

  Ja przestałem kupować w sklepach stacjonarnych ze względu na wysokie ceny. Znalazłem w necie kilka sklepów i zrobiłem w nich zakupy. Sprawdzając jak te sklepy działają wybrałem firmę Guard 360 i tylko u nich kupuję. Ponieważ kupuję stale te same artykuły to nie muszę ich oglądać fizycznie przed zakupem, więc dla mnie sklep internetowy jest świetnym wyjąciem.

 4. Po części zgadzam się z Kamilem – tylko sklepy specjalistyczne. Ja kupuję artykuły bhp w sklepie internetowym – chociaż z tego co wiem, posiadają także sklep stacjonarny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>