Kredyt dla przedsiębiorczej kobiety – kto może skorzystać?

solar-financing-1024x520

Przedsiębiorcze kobiety coraz chętniej stawiają na własny biznes, rozwijają swoje firmy i pracują same na siebie z dala od etatu. Aby jednak założyć firmę, trzeba dysponować odpowiednią ilością gotówki. Gdzie szukać dobrej i ciekawej oferty pożyczkowej?

Kredyty na rozwój firm dla kobiet i nie tylko to oferta, którą można znaleźć praktycznie w każdym banku. Tak zwane kredyty na start obwarowane są jednak wieloma wymaganiami. Osoba wnioskująca o taki kredyt najczęściej musi przedstawić dokumenty poświadczające kondycję finansową, a także plan rozwoju firmy. Bank musi mieć bowiem pewność, że plan na biznes jest solidnie przemyślany i kredytobiorca będzie w swojej firmie zarabiał i miał możliwość spłacania kredytu.

O kredyt w banku trzeba się długo starać

Z kredytów dla firm korzystają zarówno nowo powstałe podmioty, jak i takie, które chwilowo borykają się z problemami finansowymi lub planują duże inwestycje, których nie są w stanie pokryć samodzielnie. Kredyty gotówkowe i obrotowe są dosyć dobrze oprocentowane i można je rozłożyć na raty, które spłaca się nawet przez kilka lat. Niestety, kredyty bankowe mają jedną wadę – są dosyć trudno dostępne. Za każdym razem wnikliwie badana jest kondycja finansowa przedsiębiorcy. Czas od złożenia wniosku do uzyskania decyzji pożyczkowej również bywa dosyć długi. W takiej sytuacji wiele osób decyduje się poszukać źródła finansowania poza bankami.

Poza bankiem też można dostać dobrą pożyczkę

Kredyty dla przedsiębiorczej kobiety i każdej osoby prowadzącej firmę można również znaleźć w ofercie pożyczek pozabankowych. Ich rynek w ostatnim czasie zrobił się naprawdę spory, każdy więc możne znaleźć pożyczki dopasowane do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych. Firmy udzielające pożyczek pozabankowych oferują całkiem dużą gotówkę. Do niedawna jeszcze popularne firmy chwilówkowe umożliwiały pożyczenie kilkuset złotych. Aktualnie w takich firmach można pożyczyć kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt tysięcy, które rozkłada się na dogodne raty.

Szybki i łatwy dostęp do dodatkowej gotówki

Pożyczka online to propozycja dla osób, którym zależy na szybkim dostępie do dodatkowej gotówki. Firmy pożyczkowe mają bardzo przyjazną politykę i nie wymagają przedstawiania zbyt wielu dokumentów. W większości przypadków wystarczy podanie danych z dowodu osobistego. Nie ma natomiast konieczności przedstawiania żadnych zaświadczeń o zarobkach. To ważne szczególnie dla osób, które dopiero rozkręcają własny biznes i nie mogą pochwalić się zbyt dużymi dochodami. Pożyczka online to rozwiązanie, z którego korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i osoby prowadzące własną działalność. Jej uzyskanie jest szybkie i proste. Wypełnia się zwykle prosty wniosek internetowy, podaje swoje podstawowe dane, a potem wystarczy jedynie poczekać na decyzję pożyczkową. Firmy pożyczkowe umożliwiają rozłożenie spłaty pożyczki na dogodne raty, dzięki czemu nie stanowi ona zbyt dużego obciążenia dla budżetu.

Może zainteresuje Cię także...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>