Kredyt dla przedsiębiorczej kobiety – kto może skorzystać?

solar-financing-1024x520

Przedsiębiorcze kobiety coraz chętniej stawiają na własny biznes, rozwijają swoje firmy i pracują same na siebie z dala od etatu. Aby jednak założyć firmę, trzeba dysponować odpowiednią ilością gotówki. Gdzie szukać dobrej i ciekawej oferty pożyczkowej?

Kredyty na rozwój firm dla kobiet i nie tylko to oferta, którą można znaleźć praktycznie w każdym banku. Tak zwane kredyty na start obwarowane są jednak wieloma wymaganiami. Osoba wnioskująca o taki kredyt najczęściej musi przedstawić dokumenty poświadczające kondycję finansową, a także plan rozwoju firmy. Bank musi mieć bowiem pewność, że plan na biznes jest solidnie przemyślany i kredytobiorca będzie w swojej firmie zarabiał i miał możliwość spłacania kredytu.

O kredyt w banku trzeba się długo starać

Z kredytów dla firm korzystają zarówno nowo powstałe podmioty, jak i takie, które chwilowo borykają się z problemami finansowymi lub planują duże inwestycje, których nie są w stanie pokryć samodzielnie. Kredyty gotówkowe i obrotowe są dosyć dobrze oprocentowane i można je rozłożyć na raty, które spłaca się nawet przez kilka lat. Niestety, kredyty bankowe mają jedną wadę – są dosyć trudno dostępne. Za każdym razem wnikliwie badana jest kondycja finansowa przedsiębiorcy. Czas od złożenia wniosku do uzyskania decyzji pożyczkowej również bywa dosyć długi. W takiej sytuacji wiele osób decyduje się poszukać źródła finansowania poza bankami.

Poza bankiem też można dostać dobrą pożyczkę

Kredyty dla przedsiębiorczej kobiety i każdej osoby prowadzącej firmę można również znaleźć w ofercie pożyczek pozabankowych. Ich rynek w ostatnim czasie zrobił się naprawdę spory, każdy więc możne znaleźć pożyczki dopasowane do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych. Firmy udzielające pożyczek pozabankowych oferują całkiem dużą gotówkę. Do niedawna jeszcze popularne firmy chwilówkowe umożliwiały pożyczenie kilkuset złotych. Aktualnie w takich firmach można pożyczyć kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt tysięcy, które rozkłada się na dogodne raty.

Szybki i łatwy dostęp do dodatkowej gotówki

Pożyczka online to propozycja dla osób, którym zależy na szybkim dostępie do dodatkowej gotówki. Firmy pożyczkowe mają bardzo przyjazną politykę i nie wymagają przedstawiania zbyt wielu dokumentów. W większości przypadków wystarczy podanie danych z dowodu osobistego. Nie ma natomiast konieczności przedstawiania żadnych zaświadczeń o zarobkach. To ważne szczególnie dla osób, które dopiero rozkręcają własny biznes i nie mogą pochwalić się zbyt dużymi dochodami. Pożyczka online to rozwiązanie, z którego korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i osoby prowadzące własną działalność. Jej uzyskanie jest szybkie i proste. Wypełnia się zwykle prosty wniosek internetowy, podaje swoje podstawowe dane, a potem wystarczy jedynie poczekać na decyzję pożyczkową. Firmy pożyczkowe umożliwiają rozłożenie spłaty pożyczki na dogodne raty, dzięki czemu nie stanowi ona zbyt dużego obciążenia dla budżetu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>