Pierwsza gra w paintballa, czyli co zrobić aby uniknąć kulki?

oferujemy paintGra w paintball po raz pierwszy jest zawsze zabawną i ekscytującą przygodą, o której nie zapomnisz. Główny strach przed pierwszą rozgrywką polega na tym, że zawodnicy boją się oberwać z kulki do paintballa i wypaść z gry. Cóż, w grze w paintball takie sytuacje są czymś nieuniknionym. Ale jest wiele sposobów na to, aby uniknąć strzałów jak najwięcej, nawet jeśli jesteś początkującym.

Użyj odpowiedniego pistoletu do paintballa

Pistolet do paintballa to kluczowy element wyposażenia, ponieważ jest to gra w paintball. Zawsze możesz wypożyczyć pistolet do paintballa, ale jeśli zamierzasz grać regularnie, najlepiej kupić własny. Możesz wyszukać recenzje pistoletów paintballowych, aby znaleźć najlepszy produkt dla siebie, tak samo jeśli chodzi o pozostały sprzęt do paintballa. Jakość przede wszystkim!

Nie ściągaj maski!

Jest to bardzo ważna zasada, której należy przestrzegać podczas gry w paintball. Maska i nakrycie głowy nie są przeznaczone do niczego innego, jak właśnie do tego, by cię chronić. Ma to na celu ochronę zdrowia głowy, twarzy i oczu. Dzieje się tak, ponieważ kulki do paintballa mogą latać z naprawdę wysoką prędkością. Dlatego nigdy nie zdejmuj osłony twarzy podczas gry, z wyjątkiem określonych obszarów.

Nie wystawiaj swojego ciała zbyt często na widok innych

Jednym z wielu błędów, które zwykle popełniają początkujący, jest niewystarczające ukrywanie się. Kiedy musisz wyskoczyć z osłony, staraj się odsłonić jak najmniej części ciała. Ciągłe ukrywanie się zmniejsza szansę na wyeliminowanie. To z pewnością daje przeciwnikowi większy obszar do gry. Ogólnie rzecz biorąc, paintball to gra strategiczna, chcesz zabezpieczyć pole tak bardzo, jak to możliwe, i uniemożliwić przeciwnikowi uzyskanie lepszej pozycji niż ty.

Patrz na nagrodę

Różne gry mają różne cele. Ogólnie rzecz biorąc, głównym celem gier w paintball jest powalenie wroga farbą jak najbardziej, równocześnie starając się uniknąć strzału. Ale czasem są też inne nagrody, takie jak zdobycie flag, uzyskanie określonej pozycji, ratowanie zakładnika i wiele innych.

Rozmawiaj z kolegami z drużyny

Gry w paintball wymagają solidnych członków drużyny. Częstym błędem większości początkujących jest brak wystarczającej komunikacji ze zespołem. Jest to gra zespołowa więc zawsze dobrze jest pamiętać, o uwzględnieniu w niej i innych graczy, a nie działanie na zasadzie grup osób pracujących na własną rękę.

Przestrzegaj zasad

Nagrody w grach w paintball mogą się różnić w zależności od gry, ale ogólne zasady są zawsze takie same. Pamiętaj, aby przeczytać i przestrzegać ogólnej zasady ze względu na swoje bezpieczeństwo i innych.

Bądź spokojny i cierpliwy

Większość ludzi strzela bezpośrednio z przeciwnika w kilka sekund. Ale jeśli jesteś początkujący; zawsze wspaniale jest być spokojnym i cierpliwym. Obserwuj otoczenie, stwórz strategię z członkami drużyny i atakuj.

Mimo że obowiązują zasady i strategia, rozgrywki w paintball niekoniecznie muszą być tak surowe. Zawsze możesz improwizować podczas gry. Mimo że musisz zostać wyeliminowany, zawsze możesz wrócić w następny weekend i wypróbować inną strategię.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>