Spłacaj ile chcesz? Co się za tym kryje

chwilowki

Pożyczki pozabankowe od 2017 roku cieszą się coraz większym powodzeniem. Ich najlepszą zaletą jest to, że kwotę o którą wnioskujemy możemy dostać w przeciągu kilku minut.

Pożyczki pozabankowe mają jeden, mocny atut – każdy parabank na swojej stronie ma dostępny regulamin pożyczki, w którym możemy przeczytać o wysokości dodatkowych opłat i ewentualnych karach za przekroczenie terminu spłaty. Dużym ułatwieniem jest również to, że spośród dostępnych ofert możemy  wybrać pożyczkę chwilówkę lub skorzystać z oferty pożyczka na raty. Każdy parabank posiada również symulatory pożyczek. Dzięki nim możesz dokładnie sprawdzić jaka kwota dla Ciebie i Twojego budżetu jest najbardziej opłacalna.

Za pomocą specjalnych suwaków lub formularzy możesz dopasować kwotę i termin spłaty. Ponadto to Ty decydujesz na jaką ratę Cię stać i ile jesteś w stanie przeznaczyć. Przy pożyczkach pozabankowych nie trzeba podawać celu, na który chcemy przeznaczyć pieniądze. To bardzo łatwy sposób, żeby zasilić swój budżet czy też spłacić zaległe raty wcześniejszych zobowiązań. Możemy też dzięki temu zrealizować swoje materialne marzenia za pieniądze z pożyczki wybrać się na zaległy urlop.

Zazwyczaj termin spłaty wynosi 30 dni, w niektórych ofertach możemy znaleźć termin spłaty, który wynosi od 45 do 60 dni. Dlatego w okresie wakacyjnym możesz zabrać rodzinę na wakacje, a spłacić całość po powrocie. Możesz też skorzystać z oferty pożyczka na raty i za pomocą telefonu z każdego miejsca, wpłacać raty co tydzień. Przy pożyczkach pozabankowych warto pamiętać, że za każde spóźnienie będą naliczane odsetki, które niestety mogą znacznie obciążyć nasz budżet. Co więcej jeśli będziemy chcieli przedłużyć termin spłaty będziemy musieli dodatkowo zapłacić określoną przez parabank sumę pieniędzy. W przypadku wątpliwości czy dany parabank na pewno spełnia nasze oczekiwania, warto poczytać o nim opinie lub skonsultować się z doradcą finansowym firmy, który też wyjaśni wszystkie niezrozumiałe w umowie zapisy. Pamiętaj, że każdy parabank powinien być zarejestrowany w KNF, czyli w Komisji Nadzoru Finansowego.

Bitcoin, Ethereum, DASH, Monero, Litecoin

Komentarzy

  1. Waran pisze:

    Niezaprzeczalną przewagą pożyczek pozabankowych nad kredytem w banku jest czas jego przyznania i tego nie da się zrobić w żadnym banku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>