Internetowe hurtownie słodyczy działające w Polsce

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pomysł na rozwój nietypowego biznesu

Na naszym rynku mamy wiele hurtowni internetowych ze słodyczami, które działają na terenie Polski. Hurtownie takie są bardzo potrzebne, ponieważ lubimy słodycze jako dorośli i dzieci. A więc w sklepach jest ich zapotrzebowanie ciągle potrzebne. Hurtownie internetowe dają nam bardzo duże pole do popisu, ponieważ firmy kupujące słodycze do swoich sklepów, mają możliwość składania zamówień za pośrednictwem Internetu, kupowanie poprzez sklepy internetowe o każdej porze dnia i nocy. Jest to ułatwienie dla wiele osób, ponieważ nie każdy ma czas na składanie zamówień w porach rannych, gdy firma jest czynna.

Taki znanymi hurtowniami internetowymi słodyczą są między innymi Kuri, Duet, Mann-premium.

Hurtownia internetowa Kuri, działa już w Polsce od dłuższego czasu. Swą siedzibę główną ma w Katowicach. Jest nowoczesną firmą, angażującą się we wszystko starannie i ze zrozumieniem. Podchodzi do klienta indywidualnie a co za tym idzie, każdy klient jest w pełni zadowolony. Firma ta jest na wysokim poziomie sprzedaży, dlatego może sobie także pozwolić na wiele atrakcyjnych cen dla konsumentów. Można w niej kupić wszystkie słodycze o różnych smakach, kształtach i wielkości. Każdy znajdzie coś wyjątkowego dla swojego sklepu. Zajmuje się także produktami na różne okazje typu: walentynki, święta wielkanocne, bożego narodzenia czy dzień babci i dziadka.

Platforma do zamawiania produktów cukierniczych

Dzięki platformie Kuri, każdy może w szybki sposób zamawiać swój towar. Można założyć własne konto, otrzymywać ciekawe informacje na bieżąco zwłaszcza o promocjach, a także nowych produktach. Mają również bloga na którym, można znaleźć ciekawe informacje na temat pochodzenia słodkości sprzedawanych w hurtowni. Poczytać można również o tym, jak dobrać odpowiednie słodycze dla dzieci. Takie informacje, zawsze mogą zostać wykorzystane w pozytywny sposób w naszym miejscu działalności, aby przekazywać je klientom.

Hurtownia internetowa Duet działa w Polsce już od 1990 roku więc ponad 20 lat. Główną siedzibę swą ma w Czeladzi. Przez wiele lat znalazłam swoich wielbicieli w wielu znanych sklepach nie tylko małych, ale także dużych. Firma posiada bardzo atrakcyjne oferty i konkurencyjne ceny z możliwością ich negocjowania. Szybka obsługa i szybko dowóz słodyczy cieszy wszystkie firmy.

Oferta hurtowni

W ofercie swojej hurtowania Duet ma wiele do zaproponowania. Współpracuje z wieloma znanymi markami. Także jak inne firmy organizuje paczki okolicznościowe na specjalne zamówienie. Posiadają także gazetki promocyjne i platformę internetową na której, można się zalogować i zamawiać o każdej porze dnia i nocy zamówienie do naszych sklepów.

Hurtownia także organizuje targi słodkości co jakiś czas, gdzie można bliżej poznać markę i posmakować smakołyków.
Hurtownia internetowa Maan-premium jest na ryku od 1991 roku. Zajmuje się dystrybucją i importem produktów największej marki światowych producentów słodyczy. Zajmuje się dystrybucją hurtową i detaliczną słodkości. Obsługują wiele ciekawych sklepów delikatesowych i nie tylko. Firma ta zajmuje się także, nie typowymi zamówieniami, ze specjalnymi wytycznymi. Przygotowują także paczki okolicznościowe i nie tylko na życzenie firm.

W asortymencie Mann-premium można znaleźć między innymi produkty takie jak:

 • trufle belgijskie,
 • trufle francuskie,
 • praliny,
 • czekolady,
 • czekoladki,
 • żelki,
 • ciastka,
 • landrynki itp.

Wszystkie te produkty najlepszych i znanych marek i producentów. Wszystkie produkty można kupić poprzez sklep internetowy o każdej porze.

Jak widzimy hurtownie internetowe ze słodyczami to same wspaniałe korzyści, które wynikają tak naprawdę z dostępności ich o każdej porze. Jest to bardzo wygodne dla wielu klientów, a także dla hurtowni. Czas realizacji i ceny, a także marki wiodące na naszym rynku są zależne od danych hurtowni.

1 Komentarz

 1. Jola pisze:

  Faktycznie, wybór słodyczy mają spory. Wielu z nich w większych sklepach nie zobaczymy, przez co cenię sobie te mniejsze, mające bardziej różnorodne towary. Z tego co zauważyłam, w Kuri klient indywidualny też może składać zamówienia bo nazwa firmy nie jest potrzeba do załozenia konta. Fajnie. Wiadomo, produkty są w opakowaniach zbiorczych, ale na 26 lizaków też znajdę chętnych w domu ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>