PROTERM – Żeliwne kształtki Duker dostępne od ręki!

Żeliwne kształtki Duker są produktami, które stosowane są powszechnie w różnego typach instalacji. Ze względu na swoje właściwości, które są ściśle związane z materiałem, z jakiego zostały one wykonane, czyli żeliwa szarego. W dzisiejszym wpisie nie tylko chcemy przybliżyć produkty, którymi są żeliwne kształtki Duker, ale także podpowiedzieć, gdzie można je korzystnie nabyć – zapraszamy!

 zawór

Wysokiej jakości kształtki Duker, dostępne w hurtowni hydraulicznej Proterm

W ofercie hurtowni hydraulicznej Proterm z Bydgoszczy znajduje się szeroki wybór kształtek Duker. Większość oferowanym modeli dostępnych jest od ręki, przez co czas realizacji zamówień jest znacznie krótszy.

Kształtki żeliwne Duker zostały wykonane z dobrej jakości żeliwa szarego, które jest materiałem niezwykle odpornym na wiele negatywnych czynników. Ze względu na to, że żeliwo Duker SML, oraz same kształtki zostały specjalnie wyprofilowane, ich montaż jest bezproblemowy do wykonania. Połączenia kształtek żeliwnych Duker są szczelne. Są także wytrzymałe oraz odporne na wiele czynników. Z tych względów właśnie tak często i chętnie żeliwo SML wybierane jest przez wykonawców i instalatorów.

Warto wspomnieć także o tym, że kształtki Duker są odporne na napięcia wzdłużne czy gwałtowne skoki ciśnienia. Dla osób, które decydują się na zakup żeliwa Duker ważna jest też jego estetyka oraz to, że kształtki Duker można połączyć z rurami czy kształtkami wykonanymi z innych materiałów.

 

Szeroka oferta żeliwa Duker – hurtownia hydrauliczna Proterm!

W ofercie sklepu hydraulicznego Proterm znajdują się kształtki żeliwne Duker, które różnią się względem siebie nie tylko zastosowaniem, ale także kształtem, wielkością. Żeliwo Duker to trwały i ergonomiczny system kanalizacji, który sprawdza się idealnie w nowoczesnym budownictwie.

kształtki dukerWarto wspomnieć także o tym, że żeliwo Duker SML jest niepalne. Nie przyczynia się także do rozprzestrzeniania ognia. Rury Duker posiadają wysoką klasę reakcji na ogień. Porównując inne konkurencyjne produkty teho typu, które dostępne są na rynku.

Rury Duker można układać metodą wykopu w drogach ewakuacyjnych. Samo żeliwo Duker SML może pełnić także funkcje izolacji akustycznej. Żeliwo Duker jest także proste podczas obróbki i montażu. Nie bez znaczenia dla wielu osób jest fakt, że żeliwo Duker jest przyjazne środowisku, bowiem praktycznie w 100% pochodzą z recyklingu.

Jest wiele miejsc, w których znajduje się żeliwo Duker. Nie wszędzie jednak wybór kształtek Duker jest tak duży a ceny przystępne. Z tych właśnie względów, warto jest zdecydować się na zakupy w hurtowni instalacyjnej Proterm z Bydgoszczy. W miejscu tym liczyć można także na fachowe doradztwo, które obecnie jest rzadkością w sklepach internetowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>