Zalety urządzeń wielofunkcyjnych

8da4bc5d8d8f20fd7341c6468dc21d7f61aa5b6fe18f9cdfaef31ba6f3130b15

Każde biuro czy sekretariat ma pakiet niezastąpionych urządzeń, które wykorzystuje w codziennej pracy. Głównie jest to zestaw komputera ze sprawdzoną drukarką czy połączonym w jedno urządzenie drukarką, kserem i skanerem. Taki zestaw znaleźć można w każdym firmowym sekretariacie, pytanie tylko, na jaki model dostępny na rynku się zdecydować. Fakt jest taki, że większość z dostępnych na rynku modeli działa w podobny sposób, co sprawia, że urządzenia na pierwszy rzut oka niewiele się od siebie różnią. Dziś przyjrzymy się szczególnie modelowi urządzenia wielofunkcyjnego, jakim jest urządzenie Kyocera M3040IDN.

Informacje o urządzeniu

Model urządzenia wielofunkcyjnego jest odpowiedzią na poszukiwanie kompaktowego, łatwego w obsłudze, a jednocześnie nie zajmującego wiele miejsca urządzenia. Producent gwarantuje nie tylko łatwą obsługę samego sprzętu, ale również uproszczone procedury logowania, gwarantując dodatkowo bezpieczeństwo dla drukowanych dokumentów. Urządzenie Kyocera M3040IDN wyposażone jest dodatkowo w personalizowany kolorowy panel dotykowy, co pozwala na łatwą kontrolę nad obiegiem dokumentów, a dodatkowo producent gwarantuje niskie koszty związane z eksploatacją, dodatkowo minimalizując wpływ na środowisko.

Co dodatkowego znajdziemy w opisie produktu? Druk z prędkością 40 stron w formacie A4 na minutę, wyposażenie w możliwość druku dwustronnego, ksero oraz skan w kolorze w standardzie75- kartkowy dwustronny podajnik oryginałów, obsługujący format A6. Model wyposażony jest w funkcję drukowania mobilnego, z dodatkową funkcją AirPrint. Model dodatkowo posiada platformę HyPAS, umożliwiającą indywidualną personalizację. Oprócz tego producent gwarantuje niskie koszty eksploatacji samego urządzenia.

Dla kogo urządzenie Kyocera M3040IDN?

Każde przedsiębiorstwo zaopatrujące własną firmę w sprzęty biurowe stawia na atrakcyjną cenę oraz stosunkowo niskie koszty związane z eksploatacją samego urządzenia. W odpowiedzi na te oczekiwania producent urządzenia Kyocera wygenerował model doskonale wpasowujący się w oczekiwania użytkowników.

Kompaktowy wygląd, niezbędne funkcje, jakość adekwatna do kosztów użytkowania sprawia, że coraz więcej użytkowników stawia na ten właśnie model biurowego urządzenia wielofunkcyjnego, często wyprzedzając również inne, bardziej znane modele.

Gdzie sprawdzi się urządzenie wielofunkcyjne?

Właściwie nie ma firmy ani branży, która nie używałaby drukarki w codziennych obowiązkach. Potrzebna jest ona chociażby do druku czy powielania egzemplarzy firmowych dokumentów czy notatek firmowych dla pracowników. Są jednak takie przedsiębiorstwa, w których szczególnie ważną rolę w codziennym funkcjonowaniu mają urządzenia biurowe.

Są to wszelkiego rodzaju biura, także punkty ksero, posiadające kilka urządzeń wielofunkcyjnych obsługujących także większe formaty. Używając drukarki w małych ilościach można zdecydować się na mniejszy model, wykorzystywany w użytku domowym. Generując jednak większe ilości dokumentacji w formie papierowej warto jest postawić na wygodny, łatwy w obsłudze model o niskich kosztach użytkowania.

1 Komentarz

  1. Marek pisze:

    Zalet jest niewątpliwie mnóstwo – przy jednej wadzie – aby było to opłacalne musimy drukować sporo. Inaczej koszty urządzenia, jego utrzymania i zakupu tonerów nie będą opłacalne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>