Zarabianie przez internet jako główne źródło przychodu

141488304236437800Jeszcze kilka lat temu nikt nie spodziewał się, że internet rozrośnie się do tak potężnego medium. Każdy z nas spędza kilka godzin tygodniowo w wirtualnym świecie. Czy da się łączyć przyjemne z pożytecznym i na naszej aktywności w internecie zarabiać a nawet utrzymywać siebie i rodzinę?

Wiele słyszy się o astronomicznych kwotach milionerów, którzy tworząc biznesy internetowe (startupy) zarobili miliony w krótkim czasie. Przykładem może być założyciel Facebooka czy też twórcy popularnego portalu społecznościowego Nasza Klasa działającego na naszym rynku. A jak sprawdza się to na przeciętnym Kowalskim, który chce zarobić lub dorobić przez internet? Czy jest możliwe zarabianie 200 zł miesięcznie bez większego wysiłku? Czy jest możliwe zarabianie 1000 zł a może średniej krajowej pracując przez internet?

Okazuje się, że jest to możliwe i wiele osób zarabia lub dorabia sobie pracując przez internet. Sposobów na zarobek w sieci jest wiele zaczynając od sprzedawania swoich usług – np. pisanie artykułów na strony internetowe, transkrypcja filmików, tworzenie grafiki, wykonywanie rękodzieł, kodowanie stron internetowych a kończąc na handlu – np. wyłapując okazje na aukcjach internetowych i sprzedając później przedmioty drożej. Wiele osób również zarabia tworząc strony lub fora internetowe. Po pewnym czasie, gdy strona staje się popularniejsza ruch można wynajmować powierzchnie reklamową i czerpać zyski.

Na jednym z większych blogów poświęconych pracy przez internet pracaprzezinternet24.pl możemy znaleźć większą ilość sposobów zarabiania w sieci. Jednym z proponowanych sposobów jest wypełnianie ankiet. Polega to na dzieleniu się swoim zdaniem z firmami, które na zlecenie producentów i dużych firm przeprowadzają badanie rynku. Za każdą wypełnioną ankietę i wydaną opinie dostajemy pieniądze, które później możemy wypłacić.

Kolejną propozycją na blogu jest udział w programie Moneymilioner. Portal Moneymilioner (a właściwie od 1 września Qassa) to międzynarodowa firma założona w 2009 roku, która wypłaciła już użytkownikom ponad 56 mln zł. Za proste rzeczy takie jak wypełnianie ankiet, klikanie w maila, robienie zakupów online dostajemy wirtualną walutę, którą następnie możemy zamienić na vouchery do sklepów, przekazać na cele charytatywne bądź wypłacić przelewem na konto bankowe. Firma regularnie wypłaca pieniądze i jest wiarygodna. Dzięki systematycznej aktywności na portalu Qassa możemy zarobić ok. 30-50 zł miesięcznie. Jest to całkiem godne wynagrodzenie zważając, że wystarczy 5-7 minut dziennie.

Sposobów na zarobek w sieci jest więcej i grono pracujących przez internet stale się powiększa. Jeżeli chcesz dołączyć do osób, które zarabiają przez internet odwiedź bloga pracaprzezinternet24.pl i zapisz się na newsletter.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

1 Komentarz

  1. Michał pisze:

    Do zarabiania przez internet polecam program Padiverts , płacą za oglądanie reklam (30 sekundowe) oraz od Ciebie zależy ile zarobisz. Szczerze polecam, sprawdzony serwis (tówrca ten sam co MyTrafficValue).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>