Baza pomysłów na domowy biznes typu hand made!

Istnieje wiele pomysłów na biznes prowadzony z własnego domu. Ale jeśli szukasz czegoś, co pozwoli Ci ćwiczyć kreatywność i pracować z domu dzięki materiałom, które są łatwe do zdobycia, to biznes hand made może być dla Ciebie. Oto kilkanaście pomysłów na taki biznes, które możesz wykonać bezpośrednio ze swojego domu.

oferujemy różne

Kreator kart pocztowych

Zaprojektuj własne kartki – za pomocą papieru, pieczątek, szablonów i własnych zasobów artystycznych. Następnie sprzedaj swoje kreacje online.

Ręcznie robiona biżuteria

Możesz także zaprojektować i stworzyć własną biżuterię za pomocą koralików i innych materiałów, które możesz łatwo kupić online lub w lokalnym sklepie z rękodziełem.

Krawcowa

Jeśli szycie i tworzenie ubrań jest bardziej w Twoim klimacie – możesz także stworzyć własną linię sukienek lub innych artykułów odzieżowych do sprzedaży online.

T-shirt Designer

Jeszcze łatwiej: możesz założyć konto w serwisie online, przesłać projekty, które możesz wydrukować na koszulkach i innych produktach.

T-shirt na zamówienie

Możesz też tworzyć bardziej kreatywne i dopasowane do indywidualnych potrzeb koszulki z imionami lub innymi motywami dla konkretnych klientów.

Świeca zapachowa

Świece są również popularnymi produktami do kupowania na stronach takich jak Allegro, Etsy czy Amazon. Możesz kupić podstawowe artykuły i zrobić własne zapachy i wzory, później je sprzedając bezpośrednio z domu.

Producent kosmetyków

Podobnie, możesz wymieszać kilka podstawowych składników wraz z zapachami i innymi materiałami, które można dostosować do własnych potrzeb, tzn wykonać ręcznie mydła, płyny i inne produkty higieniczne.

Malowanie obrazów

Jeśli jesteś bardziej zdolny artystycznie, zawsze możesz założyć własne studio malarskie w domu i sprzedać swoje oryginalne kreacje online.

Illustrator

Lub możesz zarobić na życie, sprzedając ilustracje klientom online.

Kaligrafia

Ludzie będą również płacić za dzieła sztuki, które zawierają kaligrafię lub inne artystyczne napisy. Możesz nawet zaoferować to jako usługę niestandardową.

Dla tych, którzy tworzą jakąkolwiek sztukę wizualną, od obrazów po ilustracje i wiele innych podpowiedź: można również wydrukować kopie swojej pracy, aby sprzedawać je w Internecie po rozsądniejszych cenach.

Niestandardowy portret

Możesz również zaoferować niestandardowe dzieła graficzne klientom internetowym, którzy chcą narysować lub namalować portrety własne lub innych np. na urodziny.

Grafik

Dla bardziej doświadczonych przedsiębiorców, możesz również zaoferować wiele różnych produktów zaprojektowanych przy użyciu komputera lub innych narzędzi technicznych.

Sprzedawca papieru

Towary papierowe, takie jak zaproszenia i notki, mogą również dotyczyć popularnych ręcznie robionych produktów, które ludzie mogą kupować online.

Torebki handmade

Możesz stać się naprawdę kreatywny dzięki różnym materiałom i stylom, projektując własną linię ręcznie robionych torebek i torebek.

Projektant kapeluszy

Albo możesz zrobić kapelusze i czapki z przędzy, polaru, tkaniny lub innych materiałów.

Więcej inspiracji hand made znajdziesz tutaj: https://zitolo.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>