Gotówka na nową działalność pilnie potrzebna? freezl.pl udziela pożyczek bez sprawdzania BIK

nowe-pozyczki

Myśląc o własnym biznesie często wiele czasu zajmuje nam podjęcie decyzji oraz zebranie potrzebnych funduszy. Czasem jednak decyzja o usamodzielnieniu się podejmowana jest szybko, przez co nie zdążymy uzbierać kwoty odpowiedniej do założenia własnej działalności gospodarczej. Jak znaleźć więc rozwiązanie, które pozwoli nam zrealizować marzenia o własnym biznesie bez nadszarpnięcia domowego budżetu?

Pożyczka- sposób na biznes

Jednym z najczęściej wybieranych wariantów jest pożyczka. Ten sposób dodatkowych pieniędzy jest idealnym wyjściem dla osób w różnej sytuacji życiowej, dlatego też doskonale się sprawdza również wtedy, kiedy potrzebujemy dodatkowej gotówki na rozkręcenie własnego biznesu. Szukając pożyczki zgodnej z naszymi oczekiwaniami możemy samodzielnie szukać oferty idealnej dla nas lub skorzystać z opcji, jaką jest wyszukiwarka bądź też platforma do pożyczek. Jak działa taki system? Wystarczy wpisać interesującą nas kwotę oraz termin, w jaki będziemy w stanie ją spłacić, a system znajdzie odpowiedź na nasze oczekiwania oraz przekseruje bezpośrednio na stronę internetową przedsiębiorstwa. można szukać takich platform, jednak najlepiej skorzystać bezpośrednio z freezl.pl. Serwis zajmuje się właśnie wyszukiwaniem pożyczek. Zasada działania jest prosta- pożyczkobiorca określa wyżej wymienione warunki, jakimi są wysokość pożyczki czy termin spłaty, a platforma wykonuje resztę pracy. Platforma nie sprawdza celu, na jaki pożyczka jest zaciągana. Co ważne dla wielu pożyczkobiorców, freezl.pl nie weryfikuje historii w BIK, co jest istotne dla osób, które miały w przeszłości problemy ze spłatą zobowiązań.

Zalety, działanie freezl.pl

Oprócz wspomnianego wcześniej plusa, jakim jest brak weryfikacji w BIK freezl.pl posiada kilka istotnych zalet, które przemawiają na korzyść tej właśnie platformy. Po pierwsze, łatwość i przejrzystość działania- formalności są skrócone do minimum, dzięki czemu całe załatwianie formalności zajmuje kilka minut, a pieniądze szybciej trafiają na nasze konto. Jeśli o tym mowa, to po uzyskaniu pozytywnej historii kredytowej pieniądze znajdują się na naszym koncie już w przeciągu kilkudziesięciu minut po uzyskaniu decyzji. Maksymalna kwota, jaką możemy uzyskać, to 5000 złotych, co nie jest małą kwotą, w porównaniu z ofertą konkurencji. Dzięki temu, że wszystkie formalności wykonywane są online, zyskujemy wiele czasu, co jest szczególnie ważne w przypadku zakładania własnej działalności.

Jak działa serwis?

Po określeniu wysokości pożyczki, jaką chcemy otrzymać wnioskujemy o pożyczkę. Można to zrobić na kilka sposobów, min. za pośrednictwem Internetu, telefonicznie czy smsowo, a także za pośrednictwem portalu społecznościowego, co jest dość nowym sposobem. Klienci po raz pierwszy korzystający z platformy freezl.pl są zobowiązani do potwierdzenia swojego konta bankowego. Jest to procedura jednorazowa i nie jest skomplikowana. Wówczas można w pełni cieszyć się otrzymaną gotówką i ze spokojem założyć własny biznes.

1 Komentarz

  1. Mariusz pisze:

    Jakieś opinie o tej firmie ktoś zna?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>