Ulotki z eko papieru – rozwiązanie dobre dla środowiska

kevin-grieve-mhsfcjd2rjw-unsplash1Szczególną uwagę przykładasz do rozwiązań przyjaznych środowisku? Dbasz o otoczenie i chcesz, aby również Twoja firma była postrzegana przez klientów i partnerów jako ekologiczna i przyczyniająca się do ochrony naturalnych zasobów? Zaprezentuj więc swoją markę, zakres działalności czy zachęć do organizowanego wydarzenia za pomocą ulotki z eko papieru! Postaw na efektywną, skuteczną, atrakcyjną wizualnie i ekologiczną reklamę w przystępnej cenie!

Ulotki z eko papieru – czym się charakteryzują? Czy mają uniwersalne zastosowanie?

Tego typu nośnik marketingowy drukowany jest na ekologicznym papierze pochodzącym z recyklingu – powstaje z przetworzonej makulatury, jest więc w 100% naturalny. Ulotka z eko papieru ma brązowy odcień arkusza, wysoką gramaturę i już sama w sobie jest doskonałą reklamą Twojej dbającej o środowisko firmy, ekologicznego wydarzenia czy też projektu, który szczególny nacisk kładzie na ochronę naszej planety. Na ulotkach z eko papieru wydrukować można wszystko to, co na klasycznych ulotkach – grafikę, napis, zaprezentować zakres działalności, ofertę czy usługi, zachęcić do wzięcia udziału w  nadchodzącym wydarzeniu czy też przekazać ważne informacje. Bez problemu można wybrać również interesujący format papieru czy też zdobienia. Bycie eko nie wiąże się więc z żadnymi ograniczeniami czy przeszkodami! Ciekawym efektem, który z pewnością przykuje uwagę będzie również biały wydruk na naturalnym, brązowym tle. Ulotki z eko papieru to także korzystna finansowo opcja, która nie nadszarpnie firmowego budżetu.

Ulotki z eko papieru – pytania, wątpliwości?

Zastanawiasz się, czy Twój projekt na pewno może zostać wydrukowany na pochodzącym z recyklingu papierze? Potrzebujesz pomocy w stworzeniu wymarzonej ulotki? Chcesz uzyskać wysokojakościowy, oryginalny efekt? Skontaktuj się z nami jak najszybciej – chętnie odpowiemy na nurtujące pytania, rozwiejemy wątpliwości, a także pomożemy stworzyć atrakcyjną ofertę marketingową Twojej marki! Więcej informacji znajdziesz na stronie – https://chroma.pl/pl/ulotki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>