Jakie szkolenia wybrać, aby zwiększyć szanse na rynku pracy?

20221006093343_g9c9b1e652725f5cc55dc6c1f4394cf7367c2b1b80442f3b3fc6c1e72ff278d3c49566fd2ae8257b704754f89c174bfdf57d7ee92a1ee753e52061cfb21486e27_640.jpgNiezależnie od tego, czy nie czujesz już energii z powodu wykonywanej pracy, zostałeś zwolniony, czy starasz się o swoje pierwsze stanowisko, poszukiwanie pracy jest wyzwaniem i możesz czuć się zdezorientowany.

Co możesz zrobić, by zostać zauważonym na rynku pracy?

Prawdą jest, że 68% rekruterów spędza mniej niż dwie minuty na zapoznaniu się z Twoim CV, a średnio 2% kandydatów na stanowisko jest zapraszanych na rozmowę kwalifikacyjną, konkurencja jest zacięta. Nawet mała wpadka na dowolnym etapie może kosztować Cię pracę, do której zostałeś stworzony.

Jednak nie chodzi jedynie o unikanie wpadek. Czy wiesz, na jaką sekcję potencjalni pracodawcy zwracają szczególną uwagę podczas przeglądania Twoich dokumentów aplikacyjnych? Chodzi o listę szkoleń i kursów, które masz na swoim koncie – to może Cię mocno wyróżnić na tle innych kandydatów.

Aby Ci pomóc, zebraliśmy listę pomysłów w zakresie kursów, które zapewnią każdemu poszukującemu pracy umiejętności, które są niezwykle cenne na dzisiejszym rynku pracowników. Te i inne szkolenia znajdziemy na eventis.pl.

Szkolenia z marketingu internetowego

Wiedza o marketingu jest niezbędna w nowoczesnym miejscu pracy. Firmy potrzebują specjalistów, którzy wiedzą jak opracować takie strategie marketingowe, które maksymalizują kanały cyfrowe i obecność online, łącząc umiejętności SEO, SEM, dane Google Analytics, marketing treści, marketing w mediach społecznościowych i marketing e-mailowy. W ramach takiego szkolenia nauczysz się opracowywać i realizować kompleksowe strategie marketingowe online, co na pewno będzie korzystne dla Twojej przyszłej kariery.

Szkolenia dla programistów

Nasz świat staje się coraz bardziej zaawansowany technologicznie. Oczekuje się, że zapotrzebowanie na miejsca pracy związane z kodowaniem i programowaniem wzrośnie o ponad 10% w ciągu następnej dekady. Aby zachować aktualność, firma potrzebuje pracowników, którzy rozumieją najnowsze najlepsze praktyki i technologie w branży. Zwiększ swoje szanse na rynku pracy, decydując się na takie szkolenie.

Szkolenia na testera oprogramowania

Podnieś swoje umiejętności testowania oprogramowania z pomocą kursów prowadzonych przez ekspertów branżowych. Od testów manualnych po automatyzację testów, poznasz najnowsze techniki i narzędzia stosowane w branży. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym profesjonalistą, takie umiejętności ułatwią Ci rozwój kariery.

Szkolenia dla elektryków

Ze względu na rosnące zapotrzebowanie na kompetentnych elektryków – taki kurs naprawdę ma sens. Oprócz zwiększenia satysfakcji z pracy i perspektyw rozwoju zawodowego, szkolenie to wyposaży Cię w umiejętności i informacje potrzebne do bezpiecznego i skutecznego wykonywania obowiązków.

Szkolenia na obsługę wózków widłowych

Chcesz poszerzyć swoje kwalifikacje lub myślisz o zmianie zawodu? Zapotrzebowanie na operatorów wózków widłowych stale rośnie, więc bez problemu znajdziesz pracę, jeśli zdecydujesz się na tego rodzaju szkolenie.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>