Jak wybrać platformę e-commerce dla branży drukarskiej?

PrzechwytywanieBranża poligraficzna jest ogromna, podobnie jak zmiany i rozwój w niej. W branży poligraficznej zaszły duże zmiany od momentu powstania do obecnych rozwiązań. Tam, gdzie wszystko dzieje się online, dlaczego druk nie miałby być tym jedynym. Popyt i potrzeba są równe zwykłym zakupom. Tam, gdzie istnieją wymagania dotyczące drukowania ze strony przemysłu, są również wymagania dotyczące drukowania ze strony klientów.

Według niedawnego badania 51% Polaków woli robić zakupy w Internecie, a 96% robiło zakupy przynajmniej raz w Internecie. E-commerce rośnie każdego roku o 23%, a wciąż 46% Polaków, którzy prowadzą małe firmy, nadal nie ma strony internetowej.

To samo dotyczy branży drukarskiej.

Jeśli wszyscy wolą kupować online, dlaczego nie dać im możliwości wydrukowania swoich projektów online. Czas przejść do trybu online, czas rozwinąć skrzydła, gdy wiesz, że ponad połowa świata siedzi w Internecie, szukając czegoś lub coś robiąc. Czas dołączyć do stada korzystającego z internetu do druku. Ale czy wiesz, co to jest web-to-print? Jest to bardzo szerokie pojęcie, które w skrócie oznacza praktykowanie działalności drukarskiej za pośrednictwem strony internetowej. Dzięki temu możesz zapewnić swoim klientom platformę, na której mogą dodawać swoje zamówienia dotyczące drukowania online za pośrednictwem sklepu internetowego.

Na przykład: masz firmę drukującą koszulki online. Wcześniej Twoi klienci kupowali T-shirt w Twoim sklepie, a Ty miałeś ograniczone możliwości drukowania. Ale jeśli wybierzesz dobrą platformę, taką jak prestahop instalacja, aby zbudować platformę e-commerce, Twoi klienci mogą kupić koszulkę online, spersonalizować ją i dostarczyć. Czy nie jest to niesamowity sposób na zdobycie większej liczby klientów? Ale co musisz mieć w swoim sklepie internetowym? Jest lista kontrolna, którą musisz przejrzeć, zanim wybierzesz platformę dla swojej firmy.

Dlaczego potrzebujesz platformy handlu elektronicznego dla swojej firmy drukarskiej?

– Abyś mógł sprzedawać więcej i zdobywać więcej lojalnych klientów
– Nie musisz za każdym razem korygować przeczytanych dokumentów
-Nie musisz tracić czasu na ponowne drukowanie
-Zwiększysz produkcję
-Zmniejszysz koszt produkcji

Jak wybrać odpowiednią platformę dla swojej firmy?

Samo podjęcie decyzji, że chcesz przejść do trybu online, to nie koniec dyskusji, którą musisz przemyśleć i najpierw zadać sobie pytanie, jaką platformę chcesz wybrać? Posiadanie portalu internetowego może wydawać się bardzo łatwe i proste. Najpierw musisz zrozumieć, czy ta platforma będzie idealnie pasować do Twojej firmy drukarskiej. Zapewnia opcje, których szukałeś. Czy możesz osiągnąć sprzedaż i pożądane cele dzięki tej platformie dla Twojej firmy? Czy Twoja firma poligraficzna rozwinie się dzięki tej platformie? Pamiętaj, że wszystkie opcje oprogramowania mają swoje ograniczenia w zależności od Twoich potrzeb i wymagań firmy. Przyjrzyj się każdemu rozwiązaniu indywidualnie, a prędzej czy później znajdziesz coś idealnego dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>