Prowadzisz firmę usługową? Poznaj zalety systemu rezerwacji online Bookero

o-ONLINE-BOOKING-facebook

Przez internet można dziś załatwić praktycznie wszystko – opłacić rachunki, umówić się na spotkanie ze znajomymi, zrobić zakupy czy wykupić zagraniczną wycieczkę. Nic więc dziwnego, że także branża usługowa zaczęła dostrzegać możliwości i korzyści płynące z wykorzystania internetu i wirtualnej przestrzeni.

Coraz większą popularnością wśród firm prowadzących działalność usługową cieszą się systemy rezerwacji online, dzięki którym klienci sami mogą sobie znaleźć pasujące im daty czy godziny oraz wpisać się w grafik. Dla właściciela firmy takie rozwiązanie to całe mnóstwo korzyści. Przede wszystkim, nie muszą odbierać kilkunastu czy nawet kilkudziesięciu telefonów od klientów w ciągu dnia, co pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Można sobie wyobrazić, jak wiele czasu zyskamy, gdy klienci z dnia na dzień przestaną do nas dzwonić, a przestawią się na samodzielne, internetowe umawianie wizyt. Zyskany w ten sposób czas można poświęcić na wykonywanie obowiązków zawodowych czy dalszy rozwój biznesu.

Klient wchodzi w aplikację i sam rezerwuje dogodny dla siebie termin

Ciekawym, sprawdzonym rozwiązaniem dla osób, które prowadzą małe i średnie firmy, jest system rezerwacji online, który można dopasować do indywidualnych potrzeb i w pełni wykorzystać wszystkie jego możliwości. System stworzony jest dla osób działających w branży usługowej, których praca polega przede wszystkim na przyjmowaniu klientów. Bookero doskonale sprawdzi się więc w gabinecie lekarskim czy stomatologicznym, w salonie fryzjerskim i kosmetycznym, w centrach odnowy biologicznej, salonach spa, kawiarniach i restauracjach, a nawet w warsztatach samochodowych. Klienci po wejściu w odpowiednią aplikację otrzymują dostęp do kalendarza, w którym zaznaczone są wszystkie wolne terminy. Dzięki temu mogą sobie samodzielnie dopasować termin wizyty tak, aby idealnie wpisywał się im w plan dnia.

Warto najpierw wypróbować wersję demo systemu Bookero

System Bookero to szereg ułatwień, dodatkowych usług i ciekawych funkcjonalności, które ułatwią prowadzenie praktycznie każdego biznesu. Oprócz możliwości wirtualnego umawiania wizyt, właściciel firmy może prowadzić zaawansowane statystyki, stworzyć sobie licznik odwiedzin czy bazę danych aktualnych klientów. W ramach jednej aplikacji otrzymuje więc szereg narzędzi, które przydadzą się w codziennym prowadzeniu biznesu. System rezerwacji online można również sobie spersonalizować, aby był idealnie dopasowany do indywidualnych potrzeb. Możliwe jest, między innymi, stworzenie własnego wyglądu strony, najlepiej nawiązującego do identyfikacji wizualnej firmy.

System rezerwacji można również wypróbować bez konieczności jego zakupu. Dzięki wersji demo można bezpłatnie sprawdzić wszystkie jego funkcjonalności i przekonać się, czy w praktyce faktycznie będzie wsparciem w prowadzeniu firmy. Dopiero po wypróbowaniu, jeśli system spełni oczekiwania, można kupić wersję płatną i korzystać ze wszystkich dostępnych usług.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>