Rękodzieło i własny sklep internetowy

CartCzęsto spotyka się osoby, które wykonują fantastyczne rzeczy własnymi rękami. Rękodzieło bowiem ostatnimi czasy jest bardzo modnym sposobem na zarabianie. Nie są to początkowo duże kwoty, ale pracując sumiennie i wytrwale z miesiąca na miesiąc poszerzamy swoją listę klientów bądź osób, które polecą nasze wyroby bądź inne usługi. Wykonywanie prac ręcznych takich jak na przykład decoupage, rzeźby z drewna, figurki gipsowe przynosi z pewnością wiele satysfakcji już na etapie samego wykonywania danych przedmiotów, ponieważ najczęściej jest to nasza pasja. Ale z całą pewnością nasza motywacja do dalszej pracy była by wzmocniona gdyby ktoś kupował nasze produkty.

Modne jest publikowanie swoich prac na różnych portalach społecznościowych. Często wystarczy zamieścić zdjęcie danego wyrobu a nasi znajomi w szybki sposób roześlą i udostępnią je innym osobom. Mając dużo znajomych to dość skuteczny sposób na reklamę swoich wyrobów. Jednak czyż profesjonalny sklep internetowy nie byłby lepszy? A może jedno i drugie? Portale społecznościowe pełniłyby funkcje reklamową i marketingową a prywatny sklep internetowy byłby swego rodzaju katalogiem, w którym nasze wyroby byłyby posegregowane i archiwizowane. Istniałaby również możliwość zakupu danego towaru online a obok zdjęcia i opisu wyświetlona byłaby cena.

Wiele osób zajmujących się rękodziełem nie zna się na zakładaniu takiego sklepu internetowego, jest to rzecz oczywista. W internecie można znaleźć wiele osób, które za pieniądze (większe lub mniejsze) zrobią wszystko za nas. Ale czyż nie lepiej byłoby samemu założyć swój własny sklep internetowy?

Czy wiesz, że większość profesjonalnych sklepów, które widziałeś w internecie są założone na zupełnie darmowych skryptach? Tak! Ty również możesz założyć swój w pełni profesjonalny sklep w kilkanaście minut.

Oto lista najbardziej popularnych skryptów, które można pobrać zupełnie za darmo i zainstalować na swoim serwerze:

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

1 Komentarz

  1. Maros pisze:

    A co jak ktoś nie ma własnego serwera?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>